2737
2734
من اعتقادی ندارم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
تشخیص دادن واقعا سخته

مادر شوهر من به وسیله کلچه پاچه سونو میگیره
هر کدوم از عروساش حامله باشن،به محض اینکه فهمید براشون کله پاچه میگیره و جالب اینکه واسه هر کدومون گرفته درست بوده ،واسه ٨ تا عروس گرفته و درست بوده
من مامان یه شوالیه و پرنسس هستم ،،،خدایااا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست می آید.
مال من الان این درست شد
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2740
واسه منم درست بود واسه خواهرمم درست بود فریبا

نمک رو من روی سر هر کی ریختم درست بود

حتی وقتی سر دخترم حامله بودم درست دراومد
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
اره مانی خیلی جالبه
کله رو میاره خوب تمیز میکنه دو طرف فک حیوان رو میگیره و میگه مثلا به نیت فریبا که بارداره بعد دو فک بالایی و پایینی رو از هم باز میکنه شق میکنه

اگه دیده باشی میدونی که دو تا استخوان فک فک از هم باز بشن بالا میاد حالا اگه استخوانها گوشتی باشه دختره اگه استخوان خالی باشه پسره
من مامان یه شوالیه و پرنسس هستم ،،،خدایااا شکرت
الی نمیخوای بری واسه غربالگری

من چون این یکی رو ناخواسته بود و اسید فولیک نخوردم و خیلی کارای خطرناکی انجام دادم خیلی میترسم میخوام حتما برم این سونو رو

البته بگم من سر دخترم جاش تو رحمم بد بود واسه به دنیا اومدنش خیلی اذیت شدم هنوزم درگیر پای بچم هستم واسه همین میخوام واسه این یکی حتما برم بپرسم جاش خوبه میتونه بچرخه
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

fariba

1392/8/21 12:22 ب.ظ

اره مانی خیلی جالبه
کله رو میاره خوب تمیز میکنه دو طرف فک حیوان رو میگیره و میگه مثلا به نیت فریبا که بارداره بعد دو فک بالایی و پایینی رو از هم باز میکنه شق میکنه

اگه دیده باشی میدونی که دو تا استخوان فک فک از هم باز بشن بالا میاد حالا اگه استخوانها گوشتی باشه دختره اگه استخوان خالی باشه پسره
مانی جون چرا احتمالا هفته دیگه پنج شنبه برم کلا این ازمایش و سونو غربالگری یه فرم اجباری گرفته الان من از شش ماه قبل بارداری فولیک اسید میخوردم ولی چون سنم بیشتر از سی هست حتما باید برم
شما چند هفته ات است؟
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
2706