2733
2739
عنوان

بوی تعفن یخچال

289 بازدید | 13 پست

من حدود دو ماه خونه خودم نبودم.امروز صب که اومدم بوی تعفن از یخچال فریزم شنیدم. دیدم توی فریزر چند تا ماهی جنوب داشتم و یکم میگو. کف فریزر هم آب ماهی جمع شده بود که منجمد شده بود. انگاری یه مدت طولانی برق رفته بود و ماهی ها آب شدن و گندیدن. کل یخچال و طبقاتش رو شستم با وایتکس و پودر ماشین و آبگرم. توی یخچال و فریزر هم جوش شیرین و زغال گذاشتم تو طبقات مختلف. اما در یخچال یا فریزر رو که باز میکنم هنوز بوی تعفن میده. لطفا بهم بگید چیکار کنم بوی گند واقعا اذیت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
گذاشتم هم تو طبقات فریزر هم یخچال

خوب پس وانیل بزار واتیل از عطاری بگیر اونا بوش بیشتره عزیزم من یه بار داخل یخچالم بو گرفته بود با وانیل رفت وانیل رو بریز تو یه ظرف کوچیک در باز  بوش بپیچه

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
ممنون عزیز از راهنماییت. حتما انجام میدم

😘😘😘😘😘😘😘

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم