2737
2739
عنوان

مادر شوهر😇😂

199 بازدید | 11 پست

بزارید همه چی رو از اول واسستون تعریف کنم ولی خدایی بخونید به تجربه اتون نیاز دارم ممنون

پسر یکی از آشناهامون ازم خواستگاری کرده پسر خیلی خوبی هم هست  دوسش هم دارم ولی خب حالا به دلایلی  با مادرش زندگی میکنه به نظرم مشکلی نیست ولی خب خیلی میترسم از مثلا دخالت های شاید از سر دلسوزی  و مشکلات رایجی که هست به نظرتون به خاطر علاقه میشه از چنین مواردی صرف نظر کرد البته بگم که مادر شوهرم خیلی آرووم خیلی (خودشیرینم هم خوداونید😂😂😂)منم نمیدونم صبورم یا نه 

خب الان همه چی حله که چی بگیم ما😂

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من مادرشوهرمم عممه وقتی پیشش بودم کلی باهم مشکل داشتیم الان که جداییم مثل پروانه دور هم میچرخیم

بعدم به این فکر کن نتونی برا شوهرت یا دل خودت یه تاپ و شورتک تو خونه بپوشی

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2728
2738

خونه هاتون جدا باشه خوبه تو یک خونه اصلااا

من دخترعموم عروس عمم هست ۶ماه بخاطر خونه سازی با عمم زندگی کردن الان باهم کاردو پنیرن رفتن اجاره عیدی هم نیومدن ب عمم سر بزنن احترامات برداشته میشه تو یه خونه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️