2733
2734
عنوان

تعویق کنکورمحال است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 85 پست
البته اگه دنبال بازارکار و درامد بودی که دندون خیلی زودبازده و خوب بود

میدونم ولی هدف اولم مهاجرت بود درآمد فیزیو تو کشورایی دیگم عالیه البتع ب شرط اینکه دکتری بگیری و کلینیک بزنی

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
چون مدرک پزشکی ایران معتبره اگ نمراتت خوب باشه میتونی بری شرایط دقیق ترشو خبرندارم

نمیدونم والا من که فکر نمیکنم.کلا پشیمونم اگه برمیگشتم عقب میرفتم رشته ریاضی دوستم با مهندسی انقدر راحت بورسیه گرفت الانم کاناداست. حالا من که چاره ای ندارم برم بخوابم پاشم بخونم ببینم چی میشه امسال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا من که فکر نمیکنم.کلا پشیمونم اگه برمیگشتم عقب میرفتم رشته ریاضی دوستم با مهندسی انقدر ر ...

ان شالله موفق شی گلم

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
میدونم ولی هدف اولم مهاجرت بود درآمد فیزیو تو کشورایی دیگم عالیه البتع ب شرط اینکه دکتری بگیری و کلی ...

اتفاقا هدف اول منم مهاجرت بود ولی انقد همه ازم توقع پزشکی داشتن که مجبورم

2728
راستی یه سوال بپرسم. پارسال دیر شروع کرده بودی این موقعا چندساعت روزی میخوندی؟

۱۴ساعت ماه اخر دیگ فقط میخوندم استراحت نمیکردم

2740
یعنی چی بدون استراحت یعنی؟ بعد میفهمیدی؟ چندساعت میشد یعنی ماه اخر؟

استراحت داشتم مثلا نیم ساعت نهار نیم ساعتم شام یه ساعتم ورزش میکردم کلا

نمیدونم ولی کلا میخوندم بجز ورزش۴۵دیقه ایی دیگ فقططط میخوندم