2752
2734
عنوان

تعویق کنکورمحال است😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1248 بازدید | 85 پست
نه ۱۲هم روفقط بخونی هیچی ب هیچی،ساعت مطالعتو بالاببرفشرده بخون همه رو میتونی بخونی۸۵روز خیلیهههه

اتاق عمل دانشگاه آزاد شرایط قبولیش راحته من خودم منطقه سه هستم

اره والا باید پایه هم بخونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا گمون کنم تعویق بندازن بازم با این شرایط افتضاح...پارسال ک ناجور تقلب شده بود خیلی ناجور

جدی ؟چجوری؟

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
حالا واسه من بگو. پزشکی دندون یا دارو؟ کدومش واسه مهاجرت راحت تره؟ فقط میتونم اینا رو برم من

دندون ک قیدشو بزن مگ دوره عمومیتم بری اونور بخونی 

پزشکی راحت تره

داروهم خوبه ولی باید دانشگاه معتبر کشورباشی وگرنه بورسیه گرفتنت سخت میش

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
2731
جدی ؟چجوری؟

بخدا تعویقی درکارنیست دل نبند عزیزدلم

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
جدی ؟چجوری؟

نیم ساعت بعد از شروع کنکور سوالا بیرون  اومده بود،،خیلیا گوشی برده بودن کلید زن بیرون بود جوابارو میگفت

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
بخدا تعویقی درکارنیست دل نبند عزیزدلم

نه تقلب رو میگم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
دندون ک قیدشو بزن مگ دوره عمومیتم بری اونور بخونی  پزشکی راحت تره داروهم خوبه ولی باید دانشگا ...

با این اوصاف شاید مخ خونواده رو بزنم امسال برم همون فیزیو😐

چون اصلا دوس ندارم ایران بمونم

نیم ساعت بعد از شروع کنکور سوالا بیرون  اومده بود،،خیلیا گوشی برده بودن کلید زن بیرون بود جوابا ...

خاک توسرشون

با این اوصاف شاید مخ خونواده رو بزنم امسال برم همون فیزیو😐 چون اصلا دوس ندارم ایران بمونم

پزشکی بخون اگ توانشو داری

من آدم پزشکی نبودم توانشو ندارم دلمم میخواست زود وارد بازارکارشم وگرنه پزشکی ایندش خوبه

خاک توسرشون

فایده نداره عزیزم ادمی که عذرخواهم کودن باشه حتی وارد دانشگاهم بشه مغزش جواب نمیده ک ادامه بده

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
فایده نداره عزیزم ادمی که عذرخواهم کودن باشه حتی وارد دانشگاهم بشه مغزش جواب نمیده ک ادامه بده

اره واقعا

پزشکی بخون اگ توانشو داری من آدم پزشکی نبودم توانشو ندارم دلمم میخواست زود وارد بازارکارشم وگرنه پز ...

منم توانشو ندارم اصلا. حالا چرا پزشکی از دندون بهتره؟ البته منم شنیدم واسه تخصص خیلی محدود میگیرن و عملا غیر ممکنه. ولی خب برای پزشکی هم همینطوره یعنی دوستم ک پزشکی میخونه میگفت عملا دیگه غیرممکنه بتونی بعد عمومی بری

پزشکی بخون اگ توانشو داری من آدم پزشکی نبودم توانشو ندارم دلمم میخواست زود وارد بازارکارشم وگرنه پز ...

البته اگه دنبال بازارکار و درامد بودی که دندون خیلی زودبازده و خوب بود

منم توانشو ندارم اصلا. حالا چرا پزشکی از دندون بهتره؟ البته منم شنیدم واسه تخصص خیلی محدود میگیرن و ...

چون مدرک پزشکی ایران معتبره اگ نمراتت خوب باشه میتونی بری شرایط دقیق ترشو خبرندارم