2737
2734
این کارو بکن 5دقیقه طول میکشه اسهال خوب بشه یه تیکه نبات رو بریز تو یه قاشق و روی گاز بسوزونش بعد که کامل آب شد بریزش تویه کم آبجوش بخور یه کوچولو تلخه ولی بسیار امتحان شده اس
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من درکت میکنم.منم دو هفته پیش اینجوری شدم به فنا رفتم.دکتر بهم سفالکسین 500 داد با یه سرم رینگر.گفت مراقب بهداشت خیلی باش.اب رو لیموترش تازه بریز توش بخور میوه فقط موز.غذا هم همه چی جز سبزیجات.دوغ شور هم گفت بخور.من خوب شدم ایشالا تو هم زود خوب بشی
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2731
من دکتر زنان رفتم فرستادتم پیش عمومی رفتم عمومی فرستادم داخلی رفتم بیمارستان میگه چیزیت نیست فقط فشارت پایینه حالا محض اطمینان میخوای ازمایش مدفوع بده :||
ایزابل این نباته یه کم تلخه ولی عالیه من شوهرم صبح روز عروسیمون اسهال گرفت کته ماست نعناع موز کال همه چی به خوردش دادن هرچی گفتم نبات بسوزون کسی به حرفم گوش نداد تاساعت 3که خواستیم بریم هی اسهال داشت باور کن تا اینو خورد به 5دقیقه نکشید که دلش سفت شد وگرنه معلوم نبود کار به کجاها میکشید
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
گلم شیر و لیموترش و شیرینیجات نخور اینا خودش باعث اسهاله پونه رو مثل چای بذار دم بکشه بریز تو لیوان کمی خنک شه بخور اما شیرینش نکن اگر میکروبی هم وارد رودهات شده با این جوشونده دفع میشه روزی یک تا دو لیوان بخورپودر هل رو با گلاب بجوشونی و بخوری اونم خوبه
2738
راحیل جان ممنونم ولی هل و گلابو بخورم زایمان زودرسم به اسهالم اضاف میشه که اخه من الان دهانه رحمم نرمه به زور دارو نگهش داشتم دکتر گفته فلفلم نخور که باعث باز شدن بشه
نه منم هفته 35اسهال شدم اگه میکروبی نباشه با این رفع میشه دوستمونم درست میگه پونه خیلی خوبه برا رفع عامل میکروبی
2706