2733
2734
عنوان

چطوری با همسرتون آشنا شدید؟و چی شد که به ازدواج ختم شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167973 بازدید | 986 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخی ،چ  با کلاس ،چجوری شد

خخخخ...باورت میشه اونقد گرم گرفته بود ک  مجلس کاملا دستش بود😄😄

تازه بعد اینکه رفتیم اتاق و حرف زدیم به بهونه اینکه پاش خواب رفته نمیرفت از اتاق😄😄😄هی این پا اون پا میکرد😅

سرمم ک مینداختم پایین از خجالت همش میگفت فرشو نگا نکن منو ببین

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
عزیزم شما هنوزم کاره قالی انجام میدین؟ من دوسدارم یه تابلو فرش ببافم اما نمیدونم از کجا چجوری شروع ک ...

خیلی خوبه اول دار باید داشته باشی بدش باید یه آدم حرفه ای نخ داروبکشه به اندازه ی تابلوبدش یکم اولش سرتابلوکه شکافته نشه میبافی بدش تابلوکه از قبل کامپیوتر رنگ منظره حال هرچی باشه میگه بدش به نخ های تابلو رنگ بندی میزنن بدش شماره بندی هم رونخ هم رونخ دار میزنن مثلاً شماره ی سه نخ رنگیرو به نخ داره 15میزنی 

خیلی راحت ولی باید دقت کنی یدونه رنگ اشتباه بزنی تو تابلونشون میده میتونی بری کلاسش تعاونی بهت هرجلسه یادمیدن 

اره خیلی باارزش هم گرونه بتونی ببافی سوده بیشتری میبری

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
انگار تاپیک زدی قطره چکونی میگی اینجوری که کسی نمیفهمه همرو یجا میگفتی خب

ببخشید بچه دوقلو دارم هفت ماهه بخاطره همین اینطوری نوشتم 

تو یکی از هتل های نیویورک بودیم  که با هم برخورد کردیم  فهمید ایرانیم  شروع کرد فا ...

😄😄

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2738
عزیزم شما هنوزم کاره قالی انجام میدین؟ من دوسدارم یه تابلو فرش ببافم اما نمیدونم از کجا چجوری شروع ک ...

نه دوران مجردی بود انجام میدادم یه باراوردم شوهرم نذاشت نیمکاره دادم 

منم به روش بسیار جالبی ازدواج کردم . من و آجیم تقریبا هم سن هستیم اون دو سال بزرگتره ازم. سا ...

مشهد زندگی میکنی عزیزم؟

دوستان نی نی سایتی ممنون میشم برای براورده شدن حاجات دلم یه صلوات بفرستید   
واقعا چجوری با همسرتون که قبلا دوسدختر داشته کنار میاین؟!  من ک شوهرم دوسدختر نداشته عین چی به ...

وا چرا کنار نیام گذشته اش به من ربطی نداره جوان بوده و شور جوانی داشته 😂😂😂 از وقتی نامزد شدیم بهم ربط داشت و سخت گرفتم  وقتی شماره قدیمی شو دو سال خاموش کرد بعدشم روشن شد یکسال دادش دست خودم اعتماد کردم  و الانم یه دختر تقریبا 9 ساله دارم یه پدر هیج وقت خیانت نمیکنه در ضمن  خانواده شوهرم پایبند هستن به زندگی متاهلی ، بعدشم عزیرم شک الکی زندگی را نابود میکنه و انرژی منفی میاره تو زندگی بخودت بگو من بهترینم و شوهرم با وجود من به هیج کس نیگاه نمیکنه همانطور که خودم نیگاه کسی نمبکنم و ببینم چطور زندگیت عالی میشه 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏
وا چرا کنار نیام گذشته اش به من ربطی نداره جوان بوده و شور جوانی داشته 😂😂😂 از وقتی نامزد شدیم بهم ...

آفرین عزیزم به اعتماد به نفست و روحیه ت 

مشکل اینجاس اعتماد به نفس ندارم 

دایم در حال مقایسه خودم با دیگر زنان هستم

2706