2737
2739
عنوان

دلم میخواد طلاق بگیرم

1159 بازدید | 22 پست

زندگیم به بن بست خورده میدونم خودم انتخاب اشتباهی داشتم، خانوادم اصلا موافق ازدواج ما نبودن واسه همینم خیلی نمیتونم باهاشون درد ودل کنم . بااینکه کمتر از یک ساله رفتیم زیر یک سقف ولی دیگه بریدم. سر هر چیزی بهم شک داره، بابت هرچیز کوچیکی عصبی میشه  تو مهمونی جلو همه سرم داد میزنه  تو گوشم میزنه،  روز عیدم بخاطر اینکه یکی از همکارای آقا به من عید تبریک گفت هزار تا تهمت بهم زد و کلی کتک خوردم . بخوام واستون تعریف کنم یه کتاب هزار صفحه ای میشه 

دلم میخواد آزاد و رها باشم واسه خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخوا حتی انتخاب خانوادم بود ولی بخاطر بچم نمیتونم هرچی خصلت بد هست شوهر من داره😔

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
2731
2738

اگه شکاک هست خیلیا میگن درمان نداره بعضیا میگن داره ولی بسیار سخته

کتک زدن هم که....!!

عزیزم هرکاری میکنی ازت خواهش میکنم حواست باشه حامله نشی به هیچ وجه؛به هیچ وجههههه

من جدا شدم و مشکلاتم در مقابل کسایی که بچه دارن یک به هزاره!تازه اگه جدا شن!اگرنه که خودشونو بچشون یه عمر‌تو جهنمن

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
اگه شکاک هست خیلیا میگن درمان نداره بعضیا میگن داره ولی بسیار سخته کتک زدن هم که....!! عزیزم هرکار ...

نه هرگز این اشتباهو نمیکنم، من خودم بزور دارم تحملش میکنم زندگیم شده جهنم

نه هرگز این اشتباهو نمیکنم، من خودم بزور دارم تحملش میکنم زندگیم شده جهنم

خیلی حواست جمع باشه. حتی اگر بعد یه رابطه شک کردی قرص اورژانسی بخور

یعنی من چندتا وکیل رفته بودم بلااستثنا همه اولین سوالشون این بود:بچه دارین؟ و هرمشاوری رفتم گفت فقط حامله نشو

الان میفهمم جقدر مهمه این قضیه

امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم؛فقط زود تلاش کن؛حالا چه تلاش برای رفع مشکلتون چه جدایی؛نذار بیشتر ضربه بخوری یا عمرت تلف شه

اینم بگم؛اگر واقعا شکاک نیست رفتارایی که روش حساسه ترک کن؛البته راجب کتک زدنش چیزی ندارم بگم!

خیلی حواست جمع باشه. حتی اگر بعد یه رابطه شک کردی قرص اورژانسی بخور یعنی من چندتا وکیل رفته بودم بل ...

شکاک بودنش بیشتر از اون چیزیه که گفتم و روز به روز بدتر میشه فقط به جدایی فکر میکنم

ممنونم عزیز دلم بابت راهنماییت⚘⚘⚘

شکاک بودنش بیشتر از اون چیزیه که گفتم و روز به روز بدتر میشه فقط به جدایی فکر میکنم ممنونم عزیز دلم ...

خدا همرات باشه⚘

2706