2737
2739
عنوان

آیا ازدواج کاره خوبیست؟

149 بازدید | 20 پست

انقدر خیانت و دعوا دیدم از ازدواج زده شدم بچه ها 

میترسم ..کیس خوب میاد رد میکنم 

پسر خوب واقعا کم پیدا میشه با معرفت و خوش اخلاق..

خودمم که اخلاق ندارم زیاد🤕یکی باشه تحملم کنه نیس واقعن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

به نظرم از مجردی بهتره مگه اینکه طرف معتاد عصبی یا خیانتکار باشه

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

ازدواج صرفا برااینکه بگی اره منم ازدواج کردم و تموم ب درد نمیخوره

اگه کسیو پیداکردی ک حس میکنی لیاقتتو داره و دوس داری بقیه ی عمرتو تاآخرش با اون زندگی کنی ازدواج کن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

مشکل از ناخوداگاهت 

میدونی علت تمام این شکست ها در زندگی مشترک چیه؟من بهت میگم 

اینه که دو تا ادم تا همودیدن بدون شناخت کافی میرن زیر یه سقف بدون کمک مشاور قبل ازدواج 

بدون اگاهی از جنس مخالف

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 

من به خاطر شغلم شدیدا بد بینم به ازدواج ها ..بااینکه خودم ازدواج خیلی خوبی داشتم ولی به نظرم خدا بهم لطف کرد وگرنه وحشتناکه اوضاع ...بیشترین مشکلاتم خیانت نیست اوضاع اقتصادی و مسائل جنسی هست متاسفانه

منم عین تو بودم میترسیدم چون یکبار هم نامزدی ناموفق داشتم ولی الان خداروشکر زندگیم و همسرم خوبه

اخلاقتو بهتر کردی چ کردی 

اخه من اصلا حوصله ندارم حالم بد باشه ی وضع بدی میشم

2706