2733
2739
عنوان

چشام پر اشکه ..لعنت بر مرد کثافت لعنت برخدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 112 پست
خبر مرگم عاشق شدع بودم

کاریه که شده ...یه مدت محلش نزار ...بزار حساب کار دستش بیاد ...بی انصاف

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی تو گفتی یکی اون همین میشه دیگه

صبر کن وقت داری

نگران هیچی نباش حتی اینکه ازدواج دومه 

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
2731
ب من گفت دیگ دوسم نداشته باش

تو عصبانیت این حرفا زده شده 

نشون نده ک دوسش داری بعضی مردا رم میکنن وقتی میبینن زنی دوسشون داره

سعی کن بخاطر خودتم که شده جو خونه همیشه اروم بمونه 

ی مدت رو حرفاش حرف نزن تا دعوا درست نشه 

خدا کمکت کنه😔😔😔😔😔😔😔

توروخدا برام بگوووو ک دارم میمیرم بزور تایپ میکنم 

گفتم برات ابجی

به نیتت ۲۰ تا حمد و ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم توروخدا گریه نکن از حالت بی خبرم نذار نگرانت شدم با اون وضع اخه نباید گریه کنی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
کاریه که شده ...یه مدت محلش نزار ...بزار حساب کار دستش بیاد ...بی انصاف

من شهر غریبم ...هیشکیو ندارم .تهوع دارم ویار دارم .روزا تو خونه غش میکنم .اینم نیست ...من چ بلایی سرم میاد

2738
😐 تو بگو کی بله داد ؟

عزیزم ازدواج درسته بایدبا شناخت باشه ولی هندوانه در بسته هست.حس میکنم حرفات داره اسیو ازار میده.اینجوری نگو ممکنه ادم سر خودش بیاد

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

آدم میشناسم میگفته مادرمو نگه نداری طلاقت میدم اونوقت الان هر چی اون میگس

من نمیگم صد در صد ولی زمان میخاد 

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
من شهر غریبم ...هیشکیو ندارم .تهوع دارم ویار دارم .روزا تو خونه غش میکنم .اینم نیست ...من چ بلایی سر ...

انشالله خدا کمکت کنه ...🥺🥺🥺

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
گفتم برات ابجی به نیتت ۲۰ تا حمد و ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم توروخدا گریه نکن از حالت بی خبرم نذار نگرا ...

بخدا هیچوقت شانس نداشتم ...اون سری انتخاب خودم نبود .زندگیم دگرگون شد .اما الان انتخاب خودم بود ...اخه من چ خاکی بریزم تو سرم .مامانم بفهمه دق میکنه بیجاره ...