2733
2739
عنوان

چشام پر اشکه ..لعنت بر مرد کثافت لعنت برخدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2280 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من جز شما کسیو ندارم ...ب مرگ عزیزم دارم دق میکنم ...دارم نابود میشم ..من فقط ۲۵سالمه ...توروخدا دعا ...

وای بمیرم من تو که هنوز خیلی بچه ای واسه این دردای بزرگ

ابجی ذکر یا فتاح معجزه میکنه ۷۰ بار همین الان بگو منم برات میگم

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2738

فقط دلم به حال اون بچه میسوزه که قراره بیاد تو این محیط

اگه مشکل دارین چرا بچه دار میشین که یه بیگناهو هم بکشین وسط دعواهاتون

هر روز میلیون ها گیاه معصوم و بی گناه توسط گیاه خوارها به قتل میرسن و خورده میشن؛ خشونت رو متوقف کنید، بیاید استیک بخوریم 😔🌱🥩/ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟  / ای هموطن😒 ای انسان باشعور😒 ای با شخصیت😒 اگه جنبه تبادل نظر نداری بشین با دیوار حرف بزن اینجا چیکار میکنی😒😒😒برو عقده هاتو جای دیگه خالی کن به ما چیکار داری ملعون  به خودت بیا زن مومن😐

این مرد خیلی بده ‌‌‌....داره منو دق میده .حرفاش زهره ...میدونه بی طاقتم ...مند الان گزاشت خونه خودش رفت ...من جز شما کسیو ندارم ...ب مرگ عزیزم دارم دق میکنم ...دارم نابود میشم ..من فقط ۲۵سالمه ...توروخدا دعام کنید یا من بمیرم یا اون 

الان حالت خوب نیست

بچه دنیا اومد میتونی بهتر بشناسیش و تصمیم درست بگیری الان آروم باش

کسی که محبت نکنه محبت کمتری میبینه و شاید بعدش به خودش بیاد

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

😔ای کاش تو انتخاب دوم بیشتر دقت میکردی ،🥺

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
فقط دلم به حال اون بچه میسوزه که قراره بیاد تو این محیط اگه مشکل دارین چرا بچه دار میشین که یه بیگن ...

شوهرم عاشق بچس ...ارزوش بود ...اونقد بچه بچه کردددد ک شد ...الان میده برام‌مهم نیس یرو بندازش