2733
2734

وام سهام‌ عدالت ک میخان بدن 🤔🤔🤔🤔

میتونیم باش جاروبرقی بخریم یا وسیله ای دیگه

😁😁آخه جاروبرقی النداریم ..سوخته بید

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

نه

پــــــــــــــــــــــــــــوله

واریز میشه به حساب تجارت یا بانک ملی تون

به تعداد افراد خونواده هم هست

مثلا اگه ۴ نفرین ، ۴ تا وام ۷ میلیونی میدن

به شرطی که هر ۴ نفر حساب در بانک ملی یا تجارت و کارت ملی جدید داشته باشن

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه پــــــــــــــــــــــــــــوله واریز میشه به حساب تجارت یا بانک ملی تون

واریز میشه ب حسابمون؟؟؟کی؟؟میشه همچی خرید؟ 

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
بین ۵ تا ۱۰ تومنه وسیله خونه فکر نکنم بشه خرید

۷ تومنی و ۱۰ تومنیه

به تعداد افراد خونواده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
باید ثبت نام کنیم خودمون؟یا به همه میدن؟  بعد قسطاش چجوریه؟

میری بانک ملی یا تجارت

حساب باز میکنی

از همون بانک اپلیکیشن دریافت میکنی

رمز ورود هم میگیری

بقیه ش هم اینترنتیه

❌ کارت ملی جدید باید داشته باشی ❌

2706