2737
2739
عنوان

طلاق به دلیل ضرب و شتم؟؟؟؟؟!!!!!

637 بازدید | 20 پست

دوستان من دوتا پرونده تو پزشکی قانونی دارم مربوط به ضرب و شتم، ک هنوز نبردم دادگاه شکایت کنم، جراحات همش کبودی هست و ورم کردن ، شما خودتون یا کسی دوروبرتون تجربه دارید ک بتونه ب خاطر ضرب و شتم طلاق بگیره؟؟؟ جراحات در چ حد بوده؟

اره خانومه رفته گفته که طلاق میخوام بگیرم چون جانم در خطر هس مدرک پزشکی قانونی داشت  و جداشد بهش میگن قاعده عسروحرج 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاهرجان رفیق من خودشو با انبردست کبود کرد ازشوهزش دیع گرف

اووو چ باحال 😂

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
2740
من همش برام سواله ک چجوری تونست

برامن سواله وقتی رفتن خونه خودشون همسرش چیکار کرد

ی بار بهم گفتن تو چه مسلمانی هستی ک صیغه رو قبول نداری؟!باید بگم من بی مذهبم ،مشکل داری ریپلای نکن،نمیخواد منو نصیحت کنی ک بیا و مذهب دار شو 😏تو مذهبتو بگیرو گناه نکن،ی بار گفتن اسلام بدون مذهب کشکه،مگه زمان پبامبر مذهب بود ک منم مذهب داشته باشم! ؟من که غیبت نمیکنم ،روزمو میگیرم،تهمت نمیزنم،دروغ نمیگم،نمازم سرجاشه،روزمم همینطور ،من مسلمانیم کشکه 😐تنها چیزی ک مذهب ب من یادداد این بود ک مذهب تفرقه انگیزه 😐هرجا میرسن میگن اسلام نابود کننده انسانیته،ن عزیز این مذهبه ک نابود کننده اس،فقط بخاطر مذهب فحاشی میکنن،تهمت میزنن ،حاضرم بی مذهب بمیرم اما شبیه شماها نباشم،شدیداااابا صیغه مخالفم و معتقدم عین زناست و کلاه شرعیه،اگه مشکلی با امضام داری .و عین عقده ای ها گزارش بزنی ک اخر حیوانیتی 😏
خیلی راحته اگر تو تمکین شوهر باشی نهایتا حکم به نفع خانمه هرچند مرد بگه من نکردم😂

یعنی چی

مهریه چی

اول مهریه را اقدام کرد یه خورده گرفت بعد واسه طلاق اقدام کرد یعنی اول باید مهریه ادم دادخواست بده بعد یکم که گذشت دادخواست طلاق میدن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
یعنی چی

ینی اگر زن توی تمکین باشه ینی خونه ی مرد باشه اگر آسیبی ببینه و ثابت نشه خود زنی بوده و خانم بگه شوهرم زده حکم اینه که شوهره زده

به خاطر اینکه مسئولیتش به عهده شوهره است توی اون تایم

ینی اگر مرد نتونه ثابت کنه مثلا خانمش بیرون بوده حکم به نفع خانم میدن😁