2733
2739
عنوان

با همسایه وسایل پس نده چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 56 پست
عزیزم هر بار میری در خونشون دوس تا از وسایلتو پس بگیر و دیگه هیچی نده بهشون.منم اینطور بودم دیگه پ م ...

من گفتم یبار نهایت میکشه پس میاره دیگه دیدم نه بابا بکوب دارن میکشن زن و شوهر و یسره صدا قلیون میومد  قلیگنم واسه برادرشوهرم بود همیشه نعنا میذاشت بردن دوسیب گذاشتن کلا خراب کردن وقتی اورد دیدم اینکارو کردن برادرشوهرم اومد ببره کلی پیشش شرمنده شدم گفت این دیگه خراب شده بدرد نمیخوره باید بندازمش دور. اخه اینقد حساسه ذوقلیونش که حتی ذغالشم فقط یه مدل میذاره بعد اینا برداشتن چندین بار دوسیب گذاشتن خیلیییی خجالت کشیدم پیش برادرشوهرم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر ساده ای تو من جای برادر شوهرت بودم دیگه چیزی بهت نمیدادم

اره واقعا خیلی اشتباه کردم من نمیدونستم میخواد دوسیب بذاره تو قلیون نعنایی و اینجوری خرابش کنه. همینکه دادم بهش فوری پشیمون شدم گفتم نکنه یوقت دوسیب بذاره گفتم شاید عقلش بکشه قلیون امانتی و به فنا نده ولی... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
من گفتم یبار نهایت میکشه پس میاره دیگه دیدم نه بابا بکوب دارن میکشن زن و شوهر و یسره صدا قلیون میومد ...

ادم نفهم همینه بگ  قلیون بخر خودت کوفت بکش چرا مال ملت قرض میگیری اونم تو کرونا 

برام دعا کنید 
2731
بگو ندارم یا بگو به کسی قرض دادم یا خرابه و ... اختیار وسایل خودتم نداری؟😑

اخه شوهرش اومد دم در گفت تیغ موکت بُر دارین شوهرمم گفت نه گفت قیچی چی اونم برداشت داد بهش اخه با قیچی اشپزخونه به اون گرونی موکت میبُرن؟تو پول دوتا نون موندیم بعد قیچی میتونیم بخریم. شوهرمم میگه نمیشد بگم قیچی نداریم بعد نمیگن تو خونتون یه قیچی پیدا نمیشه شما. اخه خودشون هنو رو یه روفرشی میشینن بدون گاز و بخاری هنو هیچکدوم وسایل و نچیده هی میاد ازاینجا میبره. نمیدونم چی بگم که همشو یجا بده بهم. اخه مثلا بگم قیچی و بده تور بزنم جارو و پیچ گوشتی و چی بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ادم نفهم همینه بگ  قلیون بخر خودت کوفت بکش چرا مال ملت قرض میگیری اونم تو کرونا

حالا اون ببره ام کلی میشورتش با کف ولی همین که خرابش کردن دلم میسوزه.هنو نیومدن هرشب هرشب دوستای شوهرش میان اینجا شبا قلیون کشیدن. کلی پسر مجرد میاد میره. ساعت سه صبح صدای قهقههه و حرف زدنشون میاد اینقد که بلند حرف میزنن. بدبختی داریم بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اخه مثلا برم بگم قیچیمو بده میخوام تور پنجره بزنم پیج گوشتی و جارو رو چی بگم؟ یهو نگه میترسی بخوریم ...

بگو وسایلمو لازم دارم !!!  اون باید دلیل برای نگه داشتنش داشته باشه!!!  بگو آمدم وسایلم بگیرم!!!  اون حالا باید برای ندادن هر کدوم دلیل داشته باشه!!!  اگه گفت می خوردم بگو من حتما وسایلم لازم داشتم که رفتم خریدم!!!!  نیاز نداشتم که نمی خریدشان!!!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
حالا اون ببره ام کلی میشورتش با کف ولی همین که خرابش کردن دلم میسوزه.هنو نیومدن هرشب هرشب دوستای شوه ...

اگه انقدر بی فرهنگه که چه اجباری داری باهاش انقدر احترام بزاری و بهش سرویس بدی!!!!  اونم تو این کرونا!!!  کلا با آدمی بده بستون داشته باش که ارزش کارهات بدونه و شعور داشته باشه!!!

2740
من گفتم یبار نهایت میکشه پس میاره دیگه دیدم نه بابا بکوب دارن میکشن زن و شوهر و یسره صدا قلیون میومد ...

خوب کارت اشتباه بوده قلیون امانت برادرشوهر برداشتی امانت دادی به یه آدم ندیده و نشناخته!!!!

اخه شوهرش اومد دم در گفت تیغ موکت بُر دارین شوهرمم گفت نه گفت قیچی چی اونم برداشت داد بهش اخه با قیچ ...

راحت بگو آمدم وسایلم بگیرم!!!  هر چی گفت تو چشماش نگاه کن و تا وسایلت نگرفتی بر نگرد!!!  

حالا اون ببره ام کلی میشورتش با کف ولی همین که خرابش کردن دلم میسوزه.هنو نیومدن هرشب هرشب دوستای شوه ...

دیگه بهش رو نده هر چی خاست حتی اگ همون لحظه دید ک داری بهش نده تا از سرش بیوفتی وسیله گرفتن 

برام دعا کنید