2733
2734
عنوان

با همسایه وسایل پس نده چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 56 پست

وا خب دعوا کنه مگ باید تو وسایلش رو تامین کنی 

برو خیلی رک بگو ببخشید مگ وسایلی ک میدم بهتون چسبیه؟ 

میگ چرا؟ بگو هر چی بهتون میدم میچسبه ب خونتون تحویل نمیدین منم زندگی دارم سری بعد تو فکر ی همسایه دیگ باش 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

عزیزم هر بار میری در خونشون دوس تا از وسایلتو پس بگیر و دیگه هیچی نده بهشون.منم اینطور بودم دیگه پ میدادم فلانی فلان وسیلم اونجا نیست؟؟یا فلان چیزو بیار ب نظرم برو همرو ی باره بیار بگو شوهرم بدش اومده بفدم اخه شده تو کرونا قلیون کسی دیگه رو بگیری چقد نفهمن بعضی ها من خودم قلیونمو ب هیچ کیی نمیدم بکشه از وقتی کرونا اومده

برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر همسایه اتو پررو کردی بهش نده بگو ندارم یا خراب شده چه معنی داره مگه طلبکاره ازت از چی میترسی وسایل خودته میترسی ازش بگیری 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728

من یه همسایه اینطوری داشتم بعد یبار اومد جارو بگیره منم دوتا داشتم یکیش نو بود یکیش چوباش تموم شده بود اون که چوباش تموم شده بودو بهش دادم 

پررررووووو گفت وااااا بهتر از این نداشتی؟ 

منم ازش گرفتم گفتم چرا عزیزم بهترشم دارم درو بستم اومدم تو 

فکر کرده بود حالا نوعه را براش میارم تا ده دقیقه پشت در وایساده بود بعد دید خبری نشد خودش رفت دیگم نیومد چیزی بگیره 😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

همسایه ما هم همینطور 😑 

ولی به بهانه ای بهش دیگه هیچی ندادم گفتم تموم شده نداریم قرض دادم به یکی دیگه 

ولی پر روئه خیلی بازم میاد یه چیزی میخواد

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
2740
چرا میترسی  دعوا‌کنه چی بگه اصلا  بگه چرا وسایلتو‌ میخوای ؟؟؟؟؟

اخه دیروز رفتم قلیونو بگیرم با دعوا و اخم بهم برگردوند اخماش و کشیده بود تو هم بهم داد. بعدم اون قلیون امانت بود و فقط طعم نعنا میذاشتن بس که دوسیب گذاشته بودن کلا خراب شده بود کلی پیش برادرشوهرم خجالت کشیدم میدونم چقد رو قلیونش حساسه حتی بخاطر اینکه قلیونش بهم نریزه از یه مدل ذغال فقط استفاده میکنه. خیلی شرمنده شدم پیشش گفت شده دوسیب دیگه اینو میخوام چیکار باید بندازم بره.

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اخه دیروز رفتم قلیونو بگیرم با دعوا و اخم بهم برگردوند اخماش و کشیده بود تو هم بهم داد. بعدم اون قلی ...

تقصیر شماست امانت دیگران رو به کسی دیگه ای امانت میدی..حتی بر فرض هم که اطمینان داشتی بازم نباید مال کس دیگه رو امانت داد

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
😮😮😮😮 بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟؟  تازه می ترسی بری بگیری؟؟ من باشم همشون یکجا می رم می گیرم!! ...

اخه مثلا برم بگم قیچیمو بده میخوام تور پنجره بزنم پیج گوشتی و جارو رو چی بگم؟ یهو نگه میترسی بخوریم میاوردم حالا واست

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
وا برو بگیر خب من موندم چرا قلیون و دادی بهش مگه شخصی نیست بعدشم میگفتی واسه برادرشوهرمه عزیزم خ ...

اره واقعا یه چیزایی۶ ک واقعا میشه گفت ندارم اصلا،به قول معروف آدم یه نه میگه ۹ ماه به شکم نمیکشه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706