2733
2734
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 566457 بازدید | 9220 پست
به نظر منم ربطی به بی نظمی نداره‌. چیز بدی هم نگفتید. نمی‌دونم چرا گارد گرفتن؟

چون اینجا نی نی سایته

ولی واقعا زمان بره ادم میتونه تو این فاصله دوتا کارمفید بکنه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه. مشکل من اینه که به واسطه شغلم سه تا کارت دارم و پول نقد هم میگیرم چون مدرس هستم و تدریس خصوصی م ...

عزیزم خیلی شرمنده من خودم به شخصه خیلی از خرید طلا و سکه خوشم میاد چون فک میکنم پس انداز خوبی برای خانمها تو بانک هم سپرده دارم ولی نصفشو سریع تبدیل کردم به طلا 

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 
خوب من همه ست های لباس زیرم بالای سیصد چهارصد تومنه  من کسی رو ندارم جینی بخرم باهاش تقسیم کنم ...

ببین عزیزم بحث قیمتش نیست تو خرید هرچی زیادیش اسرافه وبه نظر من بلااستفاده میشه ما آمدیم در کنار هم یاد بگیریم پس انداز کنیم برای آینده خودمون 

ببین عزیزم بحث قیمتش نیست تو خرید هرچی زیادیش اسرافه وبه نظر من بلااستفاده میشه ما آمدیم در کنار هم ...

بیا نازی  .همسرم ماهیانه بهم پول میده که هم براخودم ،پسرم و گاها برای خونه خرج میکنم اولین کاری که میکنم بخش زیادیشو به حسابی واریز میکنم که کارت نداره وراحت نشه برداشت کرد قرعه خونگی هم دارم همسرم میدونه پس انداز میکنم اما چجوری وچقدرشو خبر نداره وسط ماهم که میشه میگم پول ندارم 😆یه لیست از خریدای نداشته رو براش رو میکنم ،مجبورم...مجبور  ....چون همسرم بد خرجه 😕کافیه پولش زیادی کنه خرجای الکی زیاد داره منم اینطوری تلافی میکنم البته بگم موقع مبادا از پس اندازم رو میکنم براش😊

@راستین20 عزیزم اینجاست خوش اومدی

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
بیا نازی  .همسرم ماهیانه بهم پول میده که هم براخودم ،پسرم و گاها برای خونه خرج میکنم اولین کاری ...

آفرین 👏👏سمیه جون موفق باشی 💕

بچه ها من خیلی خیلی ولخرجم اصلا برای پولم ارزش قائل نیستم  با اینکه شاغلم دقت کردم مدت هاست پ ...

عزیزم مشکل از گرونی نیس

مشکل اینکه شما نمیتونی خودتو کنترل کنی.

راه اول اینه ک رفتی چیزی بخری از خودت سوال کنی

بهش نیاز دارم یا ندارم؟

اگه بخرمش پشیمون میشم یا نه؟

اگه لازم دارم پس خوبشو بخرم ک دوباره ماه دیگه مجبور نشم بخرم.

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
ببین پیشی خانم توی این تاپیک منودعوت کردندکه بیام راهکارهاموبگم منم دعوتشونوقبول کردم وبراتون گفتم ش ...

سلام عزیزم 

عزیزم قرار نیست با حرف یک نفر جا بزنی و ما رو ترک. کنی 

منم همه ی کارای که شما میکنی رو انجام میدم خیلی هم راضی هستم 

نظر دیگران هم برام مهم نیست 

پس شما هم همینطوری باش 

نری عزیزم 

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
یه سوال کلا از صبح بیدار میشی تا شب تو آشپزخونه ای؟اینکارا که گفتی خیلی وقت میبره درباره اخرش خیلی ...

امتحان کنی این پس انداز کم زیاد میشه بعد از مدتی

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.
امتحان کنی این پس انداز کم زیاد میشه بعد از مدتی

اخه بحث پس انداز نیس ببین خود غذا درست کردن اگه چیزایی باشه مثل قرمه سبزی فسنجون قیمه و... زمانبره حالا اگه تمام مواد اولیه هم خودت درست کنی بدتر

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

اینم بگم که توی همه تاپیکهای اقتصادی که من تابحال دیدم هرکسی میادازراهکارهاش میگه وهمه دوستان چقدرخوشحال میشن که یه چیزجدیدیادگرفتندبرای پیشرفت زندگی.توی تاپیک ساغرجون من چندتاازراههای صرفه جوییموگفتم همه خانمهاچقدرخوششون اومدوازایده های من استفاده وحتی ازم تشکرکردندامااینجاکسی ازتجربه کم کردن هزینه حرفی نمیزنه.منم ازکارهای بعضی دوستان متعجب شدم امابه روی کسی نیاوردم باخودم گفتم اگه قراربودهمه مثل هم باشیم چرااینجادورهم جمع شدیم؟یعنی اومدیم نت بسوزونیم وبریم یابرای سرگرمی اینجاییم؟پس هرکسی راهکارمخصوص بخودشوداره هرخانمی میدونه زندگیشوچطوری جمع کنه مااینجاقراره تجربه هامون روبه اشتراک بزاریم

اخه بحث پس انداز نیس ببین خود غذا درست کردن اگه چیزایی باشه مثل قرمه سبزی فسنجون قیمه و... زمانبره ح ...

عزیزمن قرار نیس که به کسی بگیم روشت اشتباهه یا هرچی 

ما اینجا جمع شدیم که هرکدوم روشی که برای پس انداز استفاده میکنیم رو با بقیه درمیون بزاریم 

حالا یکی با هنر خانه داریش اینکارو میکنه یکی دیگه پول بیشتری از همسرش میگیره و.....

«و هیچ اندوهی برطرف نشود مگر تو آن را از دل برانی…»
2706