2752
2734
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 566454 بازدید | 9220 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یه قلک سفالی خریدم این ماه ۳۰۰ تومن عیدی و ۱۵۰ تومن کمک معیشتی ریختم توش 

به نظر من برای پس انداز بهتره جوری باشه که حداقل ارزش افزوده هم داشته باشه مثل خریدن طلا یا پس انداز تو ی حساب سپرده جاری که سود روز شمار داشته باشه ی  چیزی خرید که ارزش پول کم نشه قلک بنظر مناسب نیست خیلی دم دسته شاید زود خرج بشه 

کاش میشد حصار تن را شکستن ، بریدن ، پر کشیدن
به نظر من برای پس انداز بهتره جوری باشه که حداقل ارزش افزوده هم داشته باشه مثل خریدن طلا یا پس انداز ...

اخه عزیزم بستگی به درآمد طرف داره قلک ایده خوبی برای پس انداز 

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 
به نظر من برای پس انداز بهتره جوری باشه که حداقل ارزش افزوده هم داشته باشه مثل خریدن طلا یا پس انداز ...

نه اصلا خرج نمیشه من خودم چندین بار جمع کردم دادم سکه پارسیان وطلا 

دوستان به نظرتون طلا میاد پایین؟ 

برای پس انداز طلا دست دوم یا شمش های گرمی یاسکه بخر هر چقدر بیاد پایین کلی باید پول اجرت بدی ک اگه لازم شد بفروشی کلی ضرر میکنی

برای پس انداز طلا دست دوم یا شمش های گرمی یاسکه بخر هر چقدر بیاد پایین کلی باید پول اجرت بدی ک اگه ل ...

من تا حالا شمش نگرفتم دوست عزیز میشه یکم توضیح بدی 

اخه عزیزم بستگی به درآمد طرف داره قلک ایده خوبی برای پس انداز 

ببین حساب سپرده جاری روز شمار به ۱۰۰ هزار تومان تا .... سود تعلق میگیره کمه ولی بازم بهتر از قلکه من خودم یک ماه ۷هزارتومان سود گرفتم یه ماه ۵۰۰ هزار تومان بسته ب پس اندازت سود میگیری شما هم ک حداقل یک سال می خوای پس انداز کنی هرچی پس اندازت بیشتر بشه سودت بیشتر میشه و دم دست هم نیست

سلام. شمش مثل سکه پارسیان هست.  مثلا 100 ت داری میری زرگری میگی یه شمش در حد 100ت میخوام بهت م ...

سلام عزیزم ممنون بعد زمان فروش به چه صورتی کم میشه از قیمت ؟؟نمیدونم بانک قبول میکنه اخه طلا رو من راحت میبرم بانک می زارم از وامش هم استفاده میکنم ولی سکه رو قبول نمیکنه بانک 

اخه با ده تومن بیس تومن  جالبه ، امتحان میکنم🙂

سلام. شمارت کارت همسر دستته باید بابت خریدهایی که میکنی جواب پس بدی؟ 

اگه اینجورنیست همون اول برج مثلا 500ت بزار کنار. 

تا آخر برج هم هرچی تونستی کمتر خرج کن أخر برج بزار رو اون 500ت یه پارسیان بگیر

خدایا شکرت😍
2706