2733
2739
عنوان

باهم پس انداز کردن رو یاد میگیریم 💪💳💳💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 564452 بازدید | 9219 پست

خبببب سلام دوستان ، من تازه اومدم تو جمعتون 🤗

یکم از خودم بگم 😁

من شغل همسرم آزاده و حقوقمونم متغییر ، ۵سال و نیمه ازدواج کردیم و یه پسر ۳ ساله دارم ، تو این چندسال تونستیم ۳ دنگ ماشین سنگین بخریم که رانندشم همسرمه (شریکیم) ، 

هرچی پس انداز داشتیم بهمن ۹۸ دادیم واسه ماشین + ۶۰ میلیون وام و ... (قبلش همسرم شرکت میرفت ماهی ۱/۵_۲ تومن حقوقش بود)

که الحمدالله هم حقوقمون چندبرابر شد هم ماشینمون ۴ برابر ...

ولی خداروشکررر تو سال ۹۹ تونستم دوباره ۴۰ گرم طلایی که فروخته بودم بخرم ...

سالی دو سه تا وام خونگی مینویسم که خودم مسئولشم ولی چون اولی و میدم به پدرم دیگه خودمم قرعه کشی میشم مث بقیه ...

از بانکا هم تا جایی که بتونیم وام میگیریم ، 

من ۳ تا قلک گذاشتم واسه خودم که یکیش ۵۲ هفته اس هفته ای پول توش میندازم ، یکیش قلک ۳ ماهه که باهاش وسیله خونه طرف و ظروف چیزی دلم بخواد میخرم ،

یه قلکم مخصوص خودمه که اسمش و گذاشتم قلک قر و فر 😁

چون فقط واسه خودم خرج میکنم اونو مث لباس و لوازم آرایش و ...

روش پس اندازمم اینجوریه که قبل اینکه حقوق بگیریم من تو دفتر مینویسم این ماه حدودی چقدر خرج دارم با تموم قسطا و ...  بعد که حقوق واریز شد اون مبلغ و برمیدارم و بقیه پول و همون اول ماه کامل میریزم تو کارتای پس انداز ...

حقوق همسرمم کلا دست منه و مدیریتشم با منه ...

از ماه پیشم یه کارت گرفتم که رمز دوم نداره و دستم نیس اصلا فقط هر سری پول دستم بیاد میریزم توش که تا الان ۷/۷۰۰/۰۰۰ شده ...

بقیه سرمایمونم خوابوندیم بانک که ان شاءالله دوماه دیگه وام بگیریم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کسایی که مصرف ماستشون زیاده میتونین این روشهارو امتحان کنین و خودتون شیر کیلویی بگیرین و ماست بزنین 

۱:اگر بتونید آخر شب ماست درست کنید طوریکه تا صبح زیر پتو باشه تقریبا ۷ ساعت خوب میشه.آخه من روز که ماست درست میکنم هی میرم بهش سر میزنم به همین خاطر شب رو ترجیح میدم

۲.وقتی ماست درست کردین در ظرف رو نذارید روش به جاش ی پارچه ضخیم بندازید روش به جای درش بعد پتو بپیچید.پارچه عرق و بخار شیر ر به خودش جذب میکنه در نتیجه ماست سفت تر میشه

۳.بعد اینکه ماست رو از زیر پتو برداشتین بدون اینکه درش رو بذارید یک شبانه روز بذارید تو یخچال بعد ازش استفاده کنید

۴.مامانم گاهی ی نصف قاشق نشاسته رو با مایه ماست مخلوط میکنه بعد شیر رو مایه میزنه و میگه تو شیرین موندن ماست موثره

این بود تجربیامن که حدود یکسال گوسفند داشتیم و تولیدات لبنی داشتیم

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2731

@داستان_زندگیم    

عزیزم اگه خاستی بیا اینجا .فعالترن تا اونجا

بپرس سوالتو شاید بچهها ایده داشتن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچههایی که نقد داشتید منتظز خرید بودید .طلا افتاده رو شیب صعودش انگاری.حواستونو جمع کنید

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2740
خبببب سلام دوستان ، من تازه اومدم تو جمعتون 🤗 یکم از خودم بگم 😁 من شغل همسرم آزاده و حقوقمونم مت ...

وای چقد این ایده ی خرید وسایل خونه خوب بود 

من چند تا تیکه لازم دارم .ریزن در حد یکی دوتومنی .میتونم طی دوماه جمع کتم بخرم.اما هر ماهی که میخام پولی براش کنار بزارم.وسوسه میشم برم با اون طلا بخرم و همیتجوررررر هر ماه بازم تو لیست ماه بعد مینویسم خرید فلان وسیله😑😑😑😑

الان دقیقا از پارستل تا الان  هنوز نتونستم در مقابل خرید طلا مقاومت کنم و وسیله بخرم😐😐😐

افرین ب تو خانم زرنگ و اقتصادی موفق باشین و سلامت

مرسی عزیزم ممنون همچنین🙏🤗

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
وای چقد این ایده ی خرید وسایل خونه خوب بود  من چند تا تیکه لازم دارم .ریزن در حد یکی دوتومنی . ...

عزیزم من هرچیزی و جای خودش میخرم پس انداز نقدی دارم طلا دارم و خرید وسایل منزل که عاشقشم ، من پارسال و پیارسال باهمین روش یه ست سماور ذغالی با میز و رومیزی خریدم ، کلی ظروف سرامیکی و بامبو خریدم و ...

الانم باز جمع میکنم که اگه چیزی دلم خواست بخرم پولش باشه ...

عزیزم من هرچیزی و جای خودش میخرم پس انداز نقدی دارم طلا دارم و خرید وسایل منزل که عاشقشم ، من پارسال ...

این خیلی عالیه.حتما سعی میکنم از اینماه یه قلک بزارم برایخ رید وسایلی که دلم میخاد .حداقل به دلم نمونه

مرسی از راهنماییت

@نیایش108      

بیا فداتشم😘😘

2706