2733
2739

به خاطراتشون به کثیفی و خسیس بودنشون فکر میکنم به اینکه نتونستم حالشونم بگیرم ناچارم هر روز تف بندازم تو روشون و کلی فحش بدم بهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مردن؟؟

پدر شوهر آره مادر ه هنوز هست

با خسیسی و کثیفی و حماقتشون تاثیرات منفی تو زندگی بچه هاشون داشتن لعنتی پدره بعد ۸۶ سال فوت کرد مادر هم فولادزره ۸۵ سالشه هنوز آخ نگفته

خیلی احمق بودن یه تف و یه فحش سهم هرروزشونه

نه محبتی نه کادویی نه حرمتی فقط یک طرفه من بودم تنش و بی احترامی دوست نداشتم فقط به روی خودم نیاوردم

عقده های جمع شدست بی شرفا

شوهرمم مریدشون بود تو خونهشون بودیم از وقتی شوهرم درست شد که اومدیم بیرون

داغ نوکری پسرشو به دلش گذاشتم آخر عمری اخ مزه داد آخ مزه داد

خوبه حداقل دلم آروم میشه هی میگم چرا چرا چرا هیچی نگفتم چرا هیچی نخواستم

حتما برو دکتر.نشخوار ذهنی نابودت میکنه!ارامشی که با کینه و سیاه شدن دلت باشه عمرش طولانی نیس!خودتو نجات بده

من همین یه دونه ام!
2740
حتما برو دکتر.نشخوار ذهنی نابودت میکنه!ارامشی که با کینه و سیاه شدن دلت باشه عمرش طولانی نیس!خودتو ن ...

آره شایدم ولی جووم بودم و خام هی گذشتم همون موقع باید حالشونو میگرفتم

پدر شوهر آره مادر ه هنوز هست با خسیسی و کثیفی و حماقتشون تاثیرات منفی تو زندگی بچه هاشون داشتن لعنت ...

عزیزم الان اگه ارامش داری ول کن خودتوبااین فکرانابودمیکنی میدونمسخته ولی سعی کن فراموشش کنی ورابطه روقطکن بامادره تادیگه خاطراتت نیادتوذهنت وارامشتوبهم بزنه

من خدارادارم به جبران هرانچه که ندارم 
آره شایدم ولی جووم بودم و خام هی گذشتم همون موقع باید حالشونو میگرفتم

اره تجربه دارم ولی ول کن.چون هرکارم بکنی اثری تو حال اونا نداره.خودت داری اب میشی با یاداوری هرروزه!

من همین یه دونه ام!
پدر شوهر آره مادر ه هنوز هست با خسیسی و کثیفی و حماقتشون تاثیرات منفی تو زندگی بچه هاشون داشتن لعنت ...

تو حال رو هم از دست میدی 

یک چیزی بگم و تمام 

تف شما برای من فرقی نداره 

داری ذره ذره از درون میپوسی 

داری ذره ذره عمر باارزشت رو از دست میدی 

یکهو میبینی ۶۰ ساله ای......

زندگی یکهو همش تمام میشه به خودت رحم کن 🌷