2733
2739
عنوان

اه اعصابم خوووردشد

90 بازدید | 7 پست

دوستم سه باااار دقيقا سه بار به من گفت از فلان ناخون كاره وقت بگير منم هر سه بار كلي بحث وچونه ك دوستم گفته حتمااا همون روز ميخوام باشه وگرن نمي تونم اون بيچاره ام مثلا زنگ ميزد به بقيه مشتري ها وقتشونو عوض ميكرد ك وقت واسه دوست من باشه

هر سه بارم دم اخري دوستم زر زر زر زنگ بهش بگو كنسله نميام

اين دفعه ام دقيقااااا همون كارو بيشعور فك ميكنه من مامانشم لوس ننر زنگ زده بچگونه حرف ميزنه ميگه بگو دوست قشنگم حالشو نداره بيا خستم فلانم بهمانم😡

ابروي منو برد قشنگ😭😭😭عصبانيم

بهش ميگم شمارشو ميدم خودت بزن بچگونه ميگه خژالت ميكشم خب

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞

ولش کن همچین دوستی رو... همون بار اول کنسل کرد دیگه بابد براش وقت نمیگرفتی تازه باردومم وقت گرفتی و ایشون باز کنسل کرده ببخشینا مشکل از خودته که بار سومم رفتی براش وقت بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه زنگ نزن یا الکی بگو زنگ زدم واسه فلان ساعت بعدا بهش بگو ناخن کاره گفته خستس حال نداره ناخنات درست کنه

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2731
ولش کن همچین دوستی رو... همون بار اول کنسل کرد دیگه بابد براش وقت نمیگرفتی تازه باردومم وقت گرفتی و ...

ابرومو بردقشنگ😭

دیگه زنگ نزن یا الکی بگو زنگ زدم واسه فلان ساعت بعدا بهش بگو ناخن کاره گفته خستس حال نداره ناخنات در ...

الان ديگه ابروي من رفته😭چقدر ناخون كاره فحشم بده تودلش

الان ديگه ابروي من رفته😭چقدر ناخون كاره فحشم بده تودلش

خب ازین به بعد دیگه کار نکن واسه کسی..منم یبار خواهرمو بردم پیش دوستم موهاشو رنگ کنه واسه پولش ابرومو برد با ارایشگره دعوا کرد

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2738