2733
2734
عنوان

خیلی اعتماد به نفسم کمه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 214 پست
وای چقدر خوبه اینجوری من پسرفت کردم😬

اره درسته یکم صورتم تپل شده و چشام ریز ولی در کل نسبت به قبل خییییلی راضی ام

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دقیقا مشکل تورو داشتم و کاملا متوجه میشم حرفت رو ولی الان واقعا خیلی اوکی شدم و جالبه بدونی از وقتی اوکی شدم همه بدون اینکه خودم چیزی بگم ازم تعریف میکنن که قدر مثلا چشات خوبه لبات خوبه و حاظرم قسم بخورم وقتی مثل تو بودم و هی نظر میپرسیدم از بقیه میگفن خوبی چطورته مگه در همین حد و چون جمله ها خیلی برام تکراری بود اصلا باور نمیکردم ...حالا کارایی کردم چیا بود ..اول اینکه به مدت حدود دو هفته بیشتر خودم رو از اینه محروم کردم تو اینستاگرام از روی چهره ها رد میشدم و خودم رو با لباس ها و استایل ها سرگرم کردم و مزمان سعی کردم رو استایلم  لباسام متمرکز بشم که بخش عمده ای رو داره تو جذابیت و نقاط قوت چهرم رو تو این دو هفته پیدا کردم و ون چشم و ابروم بود سعی کردم موقع ارایش به سادگی کامل جلوه ۱۰ برابری بهشون بدم یعنی در واقع نقاط قوت چهرم و بدنم رو پررنگ کردم و الان واقعا بیش از حد به زیبایی چهرم مطمعنم

سحر مشخی هستم نه مشایخی...اشتباه سند شده  نسبتی هم با جمشید مشایخی ندارم...چون مشخی هستم نه مشایخی  
2731
کاش زودتر بگذره این دوره 😅

نگران نباش

منم الان عکسای دوره بلوغم و میبینم میخوام اتیششون بزنم...هیچوقت تو بلوغ هستی قیافه ات ایراد نگیر چون این جور نمیمونه کلی تغییر میکنی 

2706