2752
2734
عنوان

خیلی اعتماد به نفسم کمه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2320 بازدید | 214 پست
یکی دیگه بذارم 

بذار

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

17 سالمه  خيلي حساس شدم تازگیا

وای من فک کردم ۱۲،۱۳ سالته😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
اقااا منم هوس میکنم عکس بزارم 😅

بذار😍

@1388_1388    

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اخه همیشه اینو میذارین چن تا تاپیک دیگه ام دیدم عکس تونو

ببخشید دیگه نمیدونستم شما تشریف دارین تو همه تاپیکا و عکس من واستون تکراری شده به بزرگواری خودت ببخش که هرچی عکس دارمو اینجا نمیزارم

❤❤❤

اسی جان عزیزم خیلی نازی انشالا از سن بلوغ بیای بیرون قیافت ملیح تر و جذاب ترم میشه من الان خودم ی عکس دارم از هیجده سالگیم با ی شال صورتی بعد ی عکسم ی دو هفته پیش گرفتم با ی شال شبیه همون با اینکه عکسه قبلی مال سه سال پیشه ولی فکر میکنی کلا من ی آدم دیگم و کلا من نیستم و اصلا کنار هم که میزارم قیافم شبیه علامت سوال میشه که این منم🙄😂