2737
2734
عنوان

شادی میخوام

113 بازدید | 10 پست

همش دنبال اینم ببینم یه روزه نوری پیدا میشه ، شادی هم هست؟ همش تو تاریکی بودن دیوانه کنندست نمیخوام دیگه😭😭، میخوام فقط شااااااد باشم 🥰.پیشنهادی دارین؟ البته شادی بی هزینه چون پول ندارم🤕

Kheir

@شادی‍  بیا که خاطر خواه پیدا کردی  

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

آهنگ بزار برقص 

کتاب بخون

پیاده روی کن😶

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@شادی ‍  بیا که خاطر خواه پیدا کردی    

@شادی‍ 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728

سلام عزیرمم هست شادی هم هست بخدا،فقط کافیه یکم بیشتر مثبت نیگاه کنیم به اطرافمون به طبعیت ب هرچیزی ک شادی بخش و ارامش بخش،هس،اگ سخت بگیریم هیچی واس شادی نیس،اندکی صبر میخاد و چشم زیبا یرا دیدن

@شادی ‍ 

چرا تگ نمیشه😐😐

@.شادی    

2740
ایییی جااااانم بیا زودتر دنبالتم، مجذدی ؟ بیا پی وی ادرس بده فقط🤪

من شادی نیستم شادی خانم ناز داره🤣🤣