2737
2734
عنوان

من خیلی زشتم خیلی خیلی 🥺🥺🥺🥺🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 73804 بازدید | 1793 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم زشتی و زیبایی یه چیز نسبیه , هیچکس نمیدونه معیار زیبایی چیه ؟ الان خیلی خانمها دماغشونو کوچک میکنن خود بینی به تنهایی قشنگ میشه ولی کل صورت طرف در مجموع مسخره میشه . من همیشه اعتقاد دارم خدا بهترین نقاش هست و صورت هر کدام از انسانها را به زیبایی خلق کرده . در مورد خودم همیشه سعی کردم روحم رو متعالی کنم و بخدا نزدیک شم . چهره زیباترین هم باشه با افزایش سن افت میکنه . من خیلی دقت کردم نیات قلبی آدم توی چهره و زیبایی ظاهری تاثیر گذار هست . شما هم عزیرم شاکر خدا باش بخاطر اینکه سالم هستی و خدا فرصت زندگی بهت داده . اعتماد بنفست رو ببر بالا و بدون که یک نفر با مشخصات شما خدا خلق کرده و اون هم  خودتی 💝

Ich berge mich in deiner Hand
2738

ربطی نداره......عکس ...زا دید پسرا باید ببینی نه از نظر دخترا....مگه میخایی با دختر ازدواج کنی

کاربر مرد هستم _ به دور از تفاوت ها به دنبال گفتگو و در میان گذاشتن تجربه ها و راهنمایی هاییم.

دوست عزیز هیچ وقت راجع ب خودت این حرفو نزن.وقتی خودت راجع ب خودت چنین چیزی میگی ؟ انتظار داری بقیه چی بگن ؟ هر انسانی به نوعی زیباس.حتی اگه از دیدگاه خودت فکر میکنی که زیبا نیستی،تمرکز کن رو چیزای دیگه که توو این دوره زمونه کم شده

فکرت باید زیبا باشه.اخلاقت،فرهنگت،صداقت داشتن،تصمیم درست گرفتن توو زندگی،و خیلی چیزای دیگه

سعی کن ب چیزای مثبت فکر کنی،و همه چیزو زیبا ببینی تا کائنات هم همونطوری بهت ج بدن

Hiraad

و یه چیز دیگه من ادم میشناسم.بسیار زیبا و بسیار خوش اندام

اما فقط در ظاهر.باطن ب اندازه ای زشت که حتی نمیتونی تصور کنی.به این چیزا فکر نکن.که باعث عقب افتادن ت در زندگی میشه.و قضاوتت راجع به مسایل رو لکه دار میکنه که نتونی درست تصمیم بگیری

Hiraad
2706