2733
2734
عنوان

ازدواج فامیلمون عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3356 بازدید | 255 پست
فدات عزیزم شما عشقی شوخی کردم به دل نگیری عزیزم

ن فدات شم..... این چه حرفیه 😘😘😘😘

حرفام تندع... اینجا تبادل نظرع.. و یاد بگیریم هر کس نظری دارع.. پس نظرع.. خودمون روبه دیگران تحمیل نکنیم.. دوست عزیز من روک حرف میزنم از ترحم کردن و دلسوزی الکی برای دیگران متنفرم.   انقد بیحوصلم. که حرفه بعدیتم درستع دوستع عزیز.. حرفام ناراحتت میکنه ریپ نزن روم...  همون جوری که تو حرفای منو قبول نداری منم حرفای تو رو قبول ندارم پس جای مجادله نیست... من یه ملت باهام دشمنن سره اینکه روک حرف میزنم...... روم ریپ بزنی برگاتو میریزم حتی شما دوست عزیز.... اعتقادات هر کس شخصیه.. اعتقادات شیرین خودتون رو نکنین تو حلق دیگران   با من بحث نکن... خیلیا خاستن بحث کنن اما شستمشون.... من حتی اگه بابام باهام اختلاف نظر داشته باشه میزارمش کنار... گفتم که در جریان باشین...من عین خودت حرف میزنم.. پس اگر از حرفم نارحت شدی بدون حرفه خودت غلطه..... بی ادب نیستم.. ولی حرفای من بستگی به رفتار شما داره.. این شاخ پنداری نیست.. شاخ ماله گاوع.. این رفتار پنداریست... و حرفآخر... قبل از گرفتن قیافع.. از داشتنش مطمعن باشید 
چرا چرا حق با شماست ولی منم دوست دارم ازدواج منم  این فکر کثیف   ی چند وقته نمیزاره در ...

بعدا هم میتونی ازدواج کنی ولی نمیتونی درس بخونی 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا تا بحث ازدواج تو سن پایین میشه میگن دختره جثش بزرگه سیاست داره ۲ متر زبون داره واسه قورت دادن خا ...

حتما خودش خاسته شوهر داری و تربیت فرزندم کم کاری نیست الانم بعضی از دخترا انقد دانا شدن ک زودتر شوهرشون ندی ممکنه کار دست خودشون بدن (همه رو نمیگم بعضیها) صدتا تاپیک اینجا دیدم ک زدن با سن کم رابطه داشتن با دوست پسرو یا دنبال ترمیمن یا..‌ چند روز پیش یه دختر ۱۶ ۱۷ ساله میگفت باردارم از دوست پسرم میخوام فرار کنم برم یه شهر دیگه بچه ام دنیا بیارم خوب ازدواج میکرد بهتر نبود تا الان ک اینجوری گیر افتاده 

حتما خودش خاسته شوهر داری و تربیت فرزندم کم کاری نیست الانم بعضی از دخترا انقد دانا شدن ک زودتر شوهر ...

این کار دخترا از بی عقلیشون از نااگاهیشون از محبت ندیدنشون نشات میگیره زن متاهل که خیانت کنه هم کم نداریم پس نمیشه گفت شوهرشون بدیم که دسته گل به اب ندن 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
این کار دخترا از بی عقلیشون از نااگاهیشون از محبت ندیدنشون نشات میگیره زن متاهل که خیانت کنه هم کم ن ...

اون دختره اسمش یادم رفت ک باباش با داس سرشو برید ب نظرت با پسره ازدواج میکردمیرفت خوب بود یا الان ک سینه قبرستونه خوب چ اشکالی داره از پدر ومادر محبت نمیبینن سختی میکشن خ نه پدر بجاش از شوهر محبتشونو بگیرن خیلیها رو دیدم سن کم ازدواج کردن درسو ادامه دادن خیلی هم خوشبخت و راضین خیلیهارو هم دیدم  ک سنشون یکم بالاتر رفته میان همینجا ناله میکنن ک شوهر میخوام و خواستگار نیست و همه متلک میندازن میگن ترشیدی و... نیاز عاطفی دارم و...

اون دختره اسمش یادم رفت ک باباش با داس سرشو برید ب نظرت با پسره ازدواج میکردمیرفت خوب بود یا الان ک ...

اون پسر با پیام دادن به بابای دختره باعث شد پدره دخترشو بکشه از اون ادم شوهر درنمیومد حداقل مرد راحت شد تا این که بره خونه شوهر اونجاهم زجر بکشه

تربچه سرتو بزار تو باغچه این اولندش دومندش ب شما چه ک من اینهمه توضیح دادم؟ا😒

ن پ مث تو سرم تو .... اینو اون باشه خوبه

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2706