2737
2739
عنوان

یچی دیدم وحشششت‌کردم حسابی ترسیدم...

1004 بازدید | 101 پست

صب از خاب بیدار شدم دیدم پشت چشمم باد کرده وحشتناک و بدنمم میخارید و گاهی یدونه کهیر میزد و خوب میشد ظهر دیدم پشت و زیرِ اون یکی چشمم هم باد کرده و تا عصر بادشون خابید ولی الان دوباره پشتِ هر دوتا چشمم باد کرده و میخاره.ینی‌از چی میتونه باشه؟کسی میدونه؟؟؟

حساسیت فصلی

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید حساسیت فصلی باشه، یا هم ی چیزی خوردی بدنت رو نساخته 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2728
2740
دیروز ملون خوردم.ازینا که شبیه خربزست.الان نگاه کردم دیدم دستم دونه قرمز زده و بدنم میخاره

آره عزیزم احتمالا ب خاطره همون. باشه 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
وای خیلی میترسم بدنم داره دونه قرمز میزنه و شدیدا ورم کرده چشمم

نه گلم نترس داماد ما ب کیوی حساسیت شدید داره همین جور میشه اگ دیدی شدید شد برو دکتر برات ی قرص ضد حساسیت بنویسه خوب میشی 

2706