2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طبیعی بودی؟

نه سزارین دکتر برام توضیح داد ک وقتی زن باردار میشه تو بدنش ی هورمونی ترشح میشه عین مواد مخدر ک بدن بتونه این بار و تحمل کنه هرچی سنگینتر میشه دوز اون هورمون تو تنت بیشتر میشه وقتی زایمان میکنی یهو بدنت ترشح اون هورمون قطع میکنه میشی عین معتادی ک مخدر بهش نرسید از لحاظ روانی علتش اینه بعد دو سه هفته ب حالت عادی برمیگردی ک برای بعضیا ممکنه طولانی مدت بمونه و تبدیل ب افسردگی بشه

اره عزیزم طبیعیه... استرس بچه داری و مثل قبل وقت نداری به خودت و زندگیت برسی باعث میشه این احساس رو داشته باشی ولی نگران نباش به زودی این احساس جاش رو به لذت کنار نی نیت می ده از کاراش خودت و همسرت کلی ذوق می کنی و هر روز بابت داشتنش خدا رو شکر می کنی فقط حتما برای کاری که دوست داری وقت بزار هر چند کم .. مثلا ما عاشق اینم که برم تو گوشیم و کتاب یا نکات جالبی رو توی نت بخونم

2738
دست خودم.نبود که عزیزم ..کلا تو افسردگی بعد زایمان بی دلیل و بی منطق گریت میاد بچمم خیلی اذیت میکرد ...

دقیقا من منتطر بودم هیچکس خونه نباشه های های گریه کنم

تازه وارد نیستم
دست خودم.نبود که عزیزم ..کلا تو افسردگی بعد زایمان بی دلیل و بی منطق گریت میاد بچمم خیلی اذیت میکرد ...

منم افسرده شده بودم ولی نه تا این حد شوهرمم درک نمی‌کرد همش رابطه میخواست مثل قبل ماه های سه و چهارم نمی‌دونستم رابطه داشته باشم هفته ای یه بار زورکی بود سر این هر شب دعوا داشتیم بعد من کلا روز خوابم نمیبره بخوابمم کسل میشم بدتر پسرم می‌خوابید من خوابم نمی‌برد شبا هم همش بیدار بود تا 3 من بیهوش بودم خسته بودم صبح زودم بیدار می‌شد اولا برا بچه نگه داشتن کمک میکرد از سر کار میومد شبا یه ساعت نگه می‌داشت من می‌خوابیدم ولی یه مدت بعد سر اونم دعوامون شد گفت میرم سر کار خوابم میاد نمیتونم کلا دست تنها شدم خیلی روزای بدی بود  الان پسرم یه سال و نیمس همش دردر میخواد تو خونه حوصلش سر می‌ره آویزون من میشه تنها هم که نمیتونه بازی کنه ولی خدا رو شکر خیلی بهتره خدا رو شکر اون روزا گذشت روزای سخت ترم داره میاد من بیچاره ناخواسته باردار شدم 

2706