2733
2734
عنوان

اب دور جنین

284 بازدید | 43 پست

سلام. کسی بوده میزان مایع دور جنین زیاد بوده باشه؟ چند هفته زایمان کردین؟ چقدر بود میزانش؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

برا شما چنده ؟ نرمالش باید چندباشه..برا منو زده ۱۳ و نرمال ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سردخترم زیادبودو۳۸هفتگی ترکید

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌
2731
برا شما چنده ؟ نرمالش باید چندباشه..برا منو زده ۱۳ و نرمال ..

نرماله دیگه

میزانش تو هفته های مختلف فرق داره. البته منم اول نرمال بود. هفته ۳۲ افزایش داشت

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
نگران نباش عزیزم مشکلی باشه دکترا خوودشون بهت میگن 

گف هر لحظه امکان ترکیدنش هس

2738
خیلی زیاده؛؟ اصلا اصلا نمک نخور مایعات کم بخور  ایشالا کم میشه خودش

آره تقریبا زیاده. کم نشد ۳۲ کمتر بود. الان بیشنرم شده. کاری به مایعات اصلا نداره. من خیلی کم مایعات میخورم

اگه زیاده اب کم بخور....چیزی نمیشه نترس

۳۲ هفته که فهمیدم زیاده کلا مایعات خیلی نمیخورم. اما کاری به اون نداره بازم‌زیاد بوده

آره تقریبا زیاده. کم نشد ۳۲ کمتر بود. الان بیشنرم شده. کاری به مایعات اصلا نداره. من خیلی کم مایعات ...

دکترم ب من میگف کمتر بخورم

اصلا نمک نخور 

توکل ب خدا

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
دکترم ب من میگف کمتر بخورم اصلا نمک نخور  توکل ب خدا

میزانش یادتونه؟ نی نی تون سالم بود؟

دلیلش معلوم نشد برا چی بود؟

نرماله دیگه میزانش تو هفته های مختلف فرق داره. البته منم اول نرمال بود. هفته ۳۲ افزایش داشت

الان چند هفته ای و مقدارش چقده

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706