2733
2734
عنوان

تخمک اهدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 67288 بازدید | 328 پست
نه بیشتر از این حرفاس فک کنم هر تخمکی الان۴میلیونه بماند هزینه انتقال و ...تجارتیه لامصب

دقیقا من رفتم برای اهدا گفتن ۷ تومن دقیقا سه روز مونده به اهدا کرونا گرفتم دیگه نرفتم یعنی وقت نکردم انشالله این ماه اقدام میکنم برای اهدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره شنیدم سه چهار میلیونه... ای وی اف و ای یو ای انجام دادین؟ مطمینین بچه دار نمیشین؟!

تخمک نباشه که نمیشه آی وی اف انجام داد. واسه ای وی اف تخمک میخواد پیدا کنه دیگه 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
نه فدات سقط شد

عزیزم ای وی اف متاسفانه درصد توقف رشد جنین زیاده. واسه منم یه بار نگرفت. یه بار هم یکماه بعد سقط شد. 

یادمه پارسال اخری بار بود که جمعا 53 میلیون تمام شد برام. یه روحیه داغون موند واسم. دیگه غلاف کردم 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
2738
عزیزم ای وی اف متاسفانه درصد توقف رشد جنین زیاده. واسه منم یه بار نگرفت. یه بار هم یکماه بعد سقط شد. ...

غلاف نکن ناامید نشو و ادامه بده من بالاخره دفعه هفتم موفق شدم و الان سه ماهه که زایمان کردم مطمئن باش هیچ کاری نشد نداره روزی که اون پست رو گذاشتم تو اوج ناامیدی بودم

2706