2737
2734
عنوان

خانما بیاین سالن زیبایی دارم

629 بازدید | 17 پست

آرایشگری سراغ دارین اولا که سالن زده مشتری نداشته ولی بعدا کارش گرفته؟

۴ماه میشه سالن زدم شهرستان ولی مشتری ندارم جز فامیلو آشنا 

خدایا شکرت♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبلیغ کن،من خودم ارایشگرم ،اوایل که کار میکردم مث شما درو همسایه و فامیل ،بعد هم هیچ جا تبلیغ نکردم کارم معرفی میشد و میومدن ،من فقط از کار ابرو ماهی۲ت درامد داشتم

2728

تبلیغات کن تو کانال تلگرامی شهرتون

قیمتاتو منصفانه کن

تو اینستا پیج بزن

تو لاین های مختلف خدمات ارائه کن

البته با تمام اینا بازم زیاد مشتری نمیاد بخاطر کرونا مردم میترسن

یک روز این را خواهی فهمید ک هیچکس تو را به خاطر خودت دوست ندارد.‌‌.‌..😏
تبلیغ کن،من خودم ارایشگرم ،اوایل که کار میکردم مث شما درو همسایه و فامیل ،بعد هم هیچ جا تبلیغ نکردم ...

چه خوب عزیزم آفرین...دعا کن کار منم بگیره خیلی دلسرد شدم😞

خدایا شکرت♡
2740

برو مخابرات

پول بده برات پیامک تبلیغاتی بفرستن رو گوشیا

پیج اینستا بزن

تراکت درست کن و پخش کن تو سطح شهر

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
تبلیغات کن تو کانال تلگرامی شهرتون  قیمتاتو منصفانه کن تو اینستا پیج بزن تو لاین های مختلف خ ...

چشم عزیزم..ممنون از راهنماییت آره بخاطر کرونا دو هفتم باز تعطیله 

خدایا شکرت♡
چه خوب عزیزم آفرین...دعا کن کار منم بگیره خیلی دلسرد شدم😞

اولین مورد باید کارت خوب باشه،تو یه رشته باید حرفه ای باشی مثلا بگن فلانی کار رنگش خوبه یا کوتاهیش حرفه ایه،قیمت هم سعی کن کمتر بگیری ،خوش اخلاق باش،و سعی کن با مشتریات دوست شی .انشالله که بهتر میشه ،این کرونا رو کار ارایشگاها خیلی اثر منفی داشت ،مخصوصا شما که تازه وارد کار شدی دلسردیش بیشتره ،اما بنظرم کم نیارو جلو برو

اولین مورد باید کارت خوب باشه،تو یه رشته باید حرفه ای باشی مثلا بگن فلانی کار رنگش خوبه یا کوتاهیش ح ...

مرسی عزیزم...کار رنگم خیلی خوبه...شما هزینه رنگ رو چجور محاسبه میکنین؟

خدایا شکرت♡
مرسی عزیزم...کار رنگم خیلی خوبه...شما هزینه رنگ رو چجور محاسبه میکنین؟

والا من که الان باردارم ،جمع کردم ،ولی خب اول باید ببینید شهر شما چه هزینه ای میگیره ،میتونی هم هزینه وسایل رو حساب کنی مثلا بگی اکسیدان و دوتا رنگ و فلان مثلا شده۱۵۰، یه مقدار هم بگیری برا دستمزدت مثلا۱۰۰ت.اگر هم کار رنگت حرفه ایه یه رنگ معمولی برا یه مو فوق العاده کم پشت رو ۱۶۰میزنن،