2752
2734
خب چطوری باهم ازدواج کردین پس؟ تو چه مواردی؟ سلیقه یا چیزای پایه؟

برادر زنعموم میشه 

۸سال پیش منو دید

سال بعدش یکجوری کانال زدن باهم دوست شدیم تقریا دوسال و خورده ای دوست بودیم بابام راضی به ازدواج من نبود میگفت سنم کمه کلا نمیخواست ازدواج کنم دیگه اصرار من و پافشاری های شوهرم دیگه اجازه داد آخه دوران دوستی خیلی خوب بود خیلی هم این که تو خرج کردن مشکل نداشت بعد نسبت به خیلی چیزا هم گیر نبود ولی دهنم سرویس شد بعد ازدواج به دانشگاه رفتن به حجابم (البته من مانتویی هستم )به خرج کردنم کلا همه چیز دیگه دارم منفجر میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برادر زنعموم میشه  ۸سال پیش منو دید سال بعدش یکجوری کانال زدن باهم دوست شدیم تقریا دوسال و خو ...

ببین مسلما زندگی متاهلی با مجردی یه فرقایی داره.با گذشت دوطرف خیلی مسائل حل میشه.بیشتر اختلاف سلیفه و علاقه اذیت میکنه که حل میشه.چیزای ریشه ای سخته.دوطرف باید بهم کمک کنن تا باهم رفع کنن مسائل رو.تنها خیلی بده.باهمسرت صحبت کن.بهرحال دوتا ادم بزرگین دیگه.حرف همو متوجه میشین

من همین یه دونه ام!
مادرش فوت کرده  خودش مشکل داره خیلی عقیده های عقب افتاده قدیمی داره

خب ولش کن بذار داشته باشه. نمیشه که عوضش کنی. بپذیرش. 

اگه دوست داری این طور باشی کتاب زن کامل را بخون اثر مارابل مورگان خیلی کمکت میکنه 

ببین مسلما زندگی متاهلی با مجردی یه فرقایی داره.با گذشت دوطرف خیلی مسائل حل میشه.بیشتر اختلاف سلیفه ...

مشکلم اینه که خودشو خیلی علامه دهر پیدونه یعنی میگه من عاقلم تو بچه ای ۸ سال فاصله سنی داریم

خب ولش کن بذار داشته باشه. نمیشه که عوضش کنی. بپذیرش.  اگه دوست داری این طور باشی کتاب زن کامل ...

یعنی پا بزارم رو تمام خواسته هام که حرف اون باشه من حرف زور تو کتم نمیره ولی بازم کاری از دستم بر نمیاد

برادر زنعموم میشه  ۸سال پیش منو دید سال بعدش یکجوری کانال زدن باهم دوست شدیم تقریا دوسال و خو ...

ول کن بابا زندگی دو روزه. 

یه چادر عربی سبک بگیر جنس خوب، 400، 500 که پیاده شد بعد حساب کار دستش میاد 

مشکلم اینه که خودشو خیلی علامه دهر پیدونه یعنی میگه من عاقلم تو بچه ای ۸ سال فاصله سنی داریم

خب بعضیا تو خانواده ای بزرگ شدن که اینجوری بار اومدن یا شرایط طوری بوده که کسی نگفته اشتباهه یا خودشونم متوجه نشدن.بنظر من دهن به دهن گذاشتن با این افراد یا هی بخوای بگی نه یا بخوای بهش بزرگ بودن خودتو ثابت کنی فقط پیرت میکنه و اوضاع رو شاید بدتر!یا باید بیاد مشاوره یا از کسی بخونه

من همین یه دونه ام!
 یعنی پا بزارم رو تمام خواسته هام که حرف اون باشه من حرف زور تو کتم نمیره ولی بازم کاری از دس ...

نه خودت باش، خودت را فراموش نکن، ولی یه مدت رو دلش رفتار میکنی، او به حسن نیتت پی میبره، حس مردانگی میکنه، بعد میتونی حرفت را بزنی و قبول کنه. 

مردا حرف زور توی کتشون نمیره ولی از طرفی زود خر میشن. 

روی اعتقادات مثل حجاب زیاد گیر نده، البته من خودم محجبه هستم و درکت نمیتونم بکنم چون چادر برام راحته. 

کتاب زن کامل را بخون که یه دید کلی بهت بده زندگیت را روی روال بیاندازی