2733
2734

بچه ها فارغ از کد دعوتش میشه روی اندروید نصبش کرد؟ 

چطوری؟

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اندروید نمیشه

ایفون میشه ؟

کاربر ۹۸ (تعلیق شدم😑) ببخشید که نمیتونم زیاد جواب پستایی که ریپلای شده ی پست و تاپیکام هست رو بدم اخه زیاد وقت ندارم🙏🏻💚برای رسیدن به آرزوی قلبیم برام دعا کنین لطفا از ته دل🌱تعریف مهربونی و گیرایی دعای نی نی سایتیارو زیاد شنیدم🌱
اره میشه یه ترم افزار مخصوص اندرویدهست  ولی تا دعوت نامه نداشته باشی فایده ای نداره نمیتونی وا ...

دعوت چجوری ؟ ینی یکی ک نصبش داره بهم دعوت بده باید ؟

کاربر ۹۸ (تعلیق شدم😑) ببخشید که نمیتونم زیاد جواب پستایی که ریپلای شده ی پست و تاپیکام هست رو بدم اخه زیاد وقت ندارم🙏🏻💚برای رسیدن به آرزوی قلبیم برام دعا کنین لطفا از ته دل🌱تعریف مهربونی و گیرایی دعای نی نی سایتیارو زیاد شنیدم🌱
2738
اره دیگه هر کسی جوین میشه دوتا دعوت نامه داره 

مچکرم

اره میشه یه نرم افزار مخصوص اندرویدهست  ولی تا دعوت نامه نداشته باشی فایده ای نداره نمیتونی وا ...

خب چه برنامه ایه؟ اسمش چیه 

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜