2737
2739
عنوان

چرا باید تاپیکم تعطیل شه واقعن مسخره س

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 47 پست
کاش اسم سایتو داروهارو سیو میکردم 

تو گوگل بزنی میاد فک کنم

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
میگم استارترنذاربره پربازدیدپربازدیدامیترکه اکثرا

۶صفحه بود فقط پربازدید نبود۲۰صفحه بره جلو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیدم این قانونشونم بنظرم خوب نیست

میگن گزارشا زیاد میشه بعد گزارش تاپیکای ناجور کم میشه اون وسط دیررتعطیل میشه لینک بده ادم راحتتره که

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نبود جای تعجب داشت🤭🤭🤭🤭

واقعن😁😑

2731
سلام قسمت گزارش نوشته بود. چرا میخواید گزارش کنید. نوشتم چون گاوه گاوه. 😊بعد گزارش کردم

😳😳🙄🙄

وای اسی نی نی یارا میگن حس شیشم سرگرمیه و تاپیک‌ممنوعه نیست ولی آخه سرگرمی خیلی چیز دیگه هم می تونه باشه و این حس شیشمم از خرافه نشئت میگیره شاید حالا  تعدادی هم درست باشه و یه جور حس ماورایی به طرف قابلیت پیش بینی رو بده که این واقعا تو روانشناسی ثبت شده ولی آخه تو سایت اینجا طرف حس شیشم از افرادی میخواد که نمیشناستشون  و معلون نیست که واقعا جز اون عده ی محدود هستن یا نه یا اینکه دارن چرت میگن یا واقعی و فضای سایت جای خیلی از تاپیکای دیگه پر شده از حس شیشم 

متاسفانه فالم میگن هرجا دیدید گزارش بزنید ولی انگارررر نه انگار حالا کافیه فقط یه ریز اشاره ای به یه چیز سیاسی بشه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
راهکارامتحان شده بود..من دیروزبه یه نفرگفتم

چه راهکاری 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
وای اسی نی نی یارا میگن حس شیشم سرگرمیه و تاپیک‌ممنوعه نیست ولی آخه سرگرمی خیلی چیز دیگه هم می تونه ...

ایناهم ماشالا خیلی عاقلن چیزی که مزخرفه سرگرمی میدونن تاپیکایی که درمورد دعاو جادوعه چی😒حاالا تاپیک بزن اطلاعات بخوای یا بده تعطیلی

2738
ایناهم ماشالا خیلی عاقلن چیزی که مزخرفه سرگرمی میدونن تاپیکایی که درمورد دعاو جادوعه چی😒حاالا تاپیک ...

من‌قبل نی نیسایت فکر می کردم تو این دوره زمونه خرافات تقریبا باید محو شده باشه ولی اینجا اصن تعجب کردم نسل جدید تحصیل کرده هم هنوز غوطه ور تو خرافه و دعانویس و فال و جادودجمبل

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
من‌قبل نی نیسایت فکر می کردم تو این دوره زمونه خرافات تقریبا باید محو شده باشه ولی اینجا اصن تعجب کر ...

جنو موجودات فضاییو 😑

به نی نی یار ۵ اطلاع بدید پیگیری میکنن

تگش میکنم نمیشه

عجیبه منم امتحان کردم اصلا جزو لیست نی نی یارها نمیاد اسمشون

ارره انصراف دادن حتمن😁

ارره انصراف دادن حتمن😁

از سابقه ی تاپیک هایی که شرکت کردم کاربریشون پیدا شد بهشون تو خصوصی پیام بدید پیگیری میکنن

لینک کاربریشون:

https://www.ninisite.com/user/d183dbfb-a299-4d2a-ad01-6de9a78927e6/نی-نی-یار-5

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2706