2737
2739

بچها من روی خوابم حساسم به کوچکترین صدا نمیتونم بخوابم بخدا لجبازی نیست نمیتونم 

شوهرم تو تراس کفتر آورده غوغو میکنم نمیتونم بخوابم میترسم انگار یکی داره ناله می‌کنه 

هرچی میگم نمی‌فهمه الان نیم ساعته باز بیدار شدم یه دختر18ماهه شیطون دارم تا12شبم باید بیدار باشم خسته شدم از نفهمیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی خداییش چقد بده ک درکت نمیکنه...  اون از چی بدش میاد و میاد رو اعصابش؟  همون کار ر ...

تازه میدونی چی میگه 

میگه میبرم باشه توهم اون دولایی که پس انداز کردی بده تا ببرم

تازه میدونی چی میگه  میگه میبرم باشه توهم اون دولایی که پس انداز کردی بده تا ببرم

😳😳😳واااا!!! 

چقد رو دارن بخدا😤

من اصلا با آدم غیر منطقی نمیتونم یک ثانیه بمونم🥺

2740

همسر من یک مدت کفتر اوردهدبود.در تراس نگه می داشت.هرچی بهش می گفتم نمی برد.تا اینکه پسرمون حساسیت شدید پیدا کرد وهمش مریض می شد.وبالاخره دکتر گفت در خونتون پرنده دارید.همسرم مجبور شد همه  رو رد کنه .خدا رو شکر

به باباش بگم؟؟

اگه حساب میبره ازش و باباش دست پشتش نمی‌کشه آره. 

البته قبلش وقتی حالش خوبه بشین بدون غر زدن باهاش صحبت کن... 

بهش بگو اذیتی و ازینجور صحبتا... 

با روی خوش... در آخرشم بگو یفکری ب حالشون بکن من دوسندارم پای کس دیگه ای برای اینجور مسائل تو زندگیمون باز بشه... 

اگه ب حرفت کرد ک چ بهتر... 

اگه نه ب باباش بگو... 

البته بازم میگم اگه جنبه شو دارن و باباشون دست ب پشتش نمی‌کشه. 

من درمورد یه چیزایی یه مدته شنیدم و یکم تحقیق کردم،حالا شاید شما شنیده باشی ولی واس من خیلی عجیب و جالب بود،به اسم سابلیمینال و مراقبه و اینجور چیزا،نه دعا نویسی هااا

خلاصهـ ولی مثل همون چیزاس،یه سرچ کن خودتم میتونی با اون کارا کاری کنی شوهرت به حرفات گوش بده

کبوترها تو بدنشون یه مدل مگس داره ک باعث بیماری و حساسیت میشه اون مگس ها از خون بدن پرنده میخوره باهاش صحبت کن تراس ک جای کبوتر نیست فضله بدبو و بیماری زا داره علاوه بر صداش

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706