2737
2734
عنوان

رفتار یک کادر درمان؟؟؟؟

481 بازدید | 15 پست

سلام خانم ها. من زیاد میبینم خیلی ها از رفتار کادر درمان گله و شکایت میکنن. ازتون میخوام اگر رفتار بد یا خوبی دیدید بیاید اینجا بگید. چون من هنوز دانشجوام و واقعا دلم نمیخواد دل کسی رو بشکونم. بیاید بگید چه رفتاری دیدید که باعث ازارتون شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوش دادن به حرف بیمار خیلی مهمه👌

دختر من بخاطر رفلاکس شدید سه روز بخش نوزادان بستری بود هروقت پرستار می اومد دارو بده میگفتم خیلی بالا میاره با بی توجهی هردفعه یک حرفی میزدن یکیشون اصلا به من نگاهم نکرد و زیرلب گفت حتما آروغشو نمیگیری و رفت‌... فرداش که دکتر اومد و گفتم بچم خیلی بالا میاره به پرستاره گفت چرا بهم نگفتین دارو بدم؟؟ پرستاره هم با وقاحت گفت امروز مامانش چیزی به ما نگفته بوده!!!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731

لحن صحبت هم خیلی مهمه، والا هیچکس از سر دلخوشی نمیره بیمارستان👌

یا مثلا ای کاش وقتی خانومی زایمان میکنه بجای اینکه هی بیان ازش بپرسن نکات شیردهی چیاست، بهش بگن که چطور با شرایط جدیدش کنار بیاد و دچار افسردگی بعد زایمان نشه

0دکتری ک میخواست سزارینم کنه زیر میزی گرفت ولی پشت در بودم که داشت به مریض قبلی از من و منشیش میگفت. گفت به زنیکه گفتم چهار روز دیگه بیا اگه طبیعی نشد امپول فشار بزنیم میگه تو گفتی امروز سزارین میکنی. من کی گفتم؟ خودت عرضه نذاری زور برنی میگی من گفتم. 

پیشش هم سزارین نکردم بخاطر برخوردش

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

خیلی بی توجهن. صدبار باید بری ازشون خواهش کنی ب دادت برسن. من بعداززایمان 4روز تو بیمارستان بودم هم دخترم بستری بود هم خودم... واقعا ازرفتارشون ناراضی بودم. تا مطمین نشن نزدیک بمیری نمیان طرفت.. فقط یکی ازپرستار خیلی راهنماییم کرد. انشالله خدا کمکش کنه و ب هرچی میخاد برشه. 

لحن صحبت هم خیلی مهمه، والا هیچکس از سر دلخوشی نمیره بیمارستان👌 یا مثلا ای کاش وقتی خانومی زایمان ...

لحن صحبت که بله مهمه ولی عزیزم این دیگه فکر کنم مربوط به کار روان شناس ها باشه پرستار که نمیتونه بیاد به بیمار مشاوره بده

2738
خیلی بی توجهن. صدبار باید بری ازشون خواهش کنی ب دادت برسن. من بعداززایمان 4روز تو بیمارستان بودم هم ...

چه مشکلی داشتین که رسیدگی نکردن؟؟؟؟ چون خیلی وقت ها یک کاری از نظر بیمارها خیلی مهم و خطرناکه ولی واقعا اونقدر اهمیتی نداره پرستار هم ترجیح میده کارهای مهم تر رو انجام بده مثلا یکیش وقتی سرم تموم میشه همه فکر میکنن الان با هوا میمیرین 😐 درصورتی که اصلا همیچن چیزی نیست

بعضی پرستارا خیلی بد اخلاقن 

آدم حال جسمیش بد باشه پرستارهم انرژیش منفی باشه  ، استرس میگیرش 

یه دکترم میرفتم فقط تو مطبش اوکی بود یه بار رفتم پیشش بیمارستان اصلا تحویلم نگرفت فک کنم چون مفتی مجبور شد ویزیتم کنه و دارو بنویسه‌ همیشه هم خیلی عبوس بود نه مهربونی دیده میشد تو چهرش 

یه بارم برام نوار مغز نوشت ، پولم نمیرسید گفتم میرم بیمارستان دولتی واسه نوار مغز گفت الکی بهونه کرد گفت من نوار مغز بیمارستان  رو قبول ندارم و من مجبور شدم  پول قرض کنم و همون روز نوار مغز پیش خودش بدم 

کلا از اون دکترم خیلی رفتارای چیپ دیدم و خدا رو شکر عوَضش کردم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

[QUOTE=184405745]چه مشکلی داشتین که رسیدگی نکردن؟؟؟؟ چون خیلی وقت ها یک کاری از نظر بیمارها خیلی مهم و خطرناکه ولی وا ...[/QUOTE

من سزارین اورژانسی شدم ودوروز اصلا نمیتونستم غذا بخورم وچندین بار بهشون گفتم حالت تهوع دارم اگه میشه ی داروی ضدتهوع بهم بدین میگفتن خوب میشی. بعد ک چند بار حالم بد شد و ضعف کردم ازگرسنگی  وقتی بالا اوردم این دفعه ی سرم برام وصل کردن.. و خیلی چیزای دیگه

لحن صحبت که بله مهمه ولی عزیزم این دیگه فکر کنم مربوط به کار روان شناس ها باشه پرستار که نمیتونه بیا ...

بله ای کاش چنین امکانی هم وجود داشت، کلا منظورم اینه که با زن زائو باید خیلی با لطافت برخورد کنن، تخت کناری من سزارین بود دفعه اول که میخواستن بلندش کنن راه بره انقدر باهاش خشن برخورد کردن طفلکی دلم خیلی براش سوخت، پرستاره بلندبلند میگفت پاشو پاشو که اگر بلند نشی فلان اتفاق میفته و فلان طور میشی و...

یا من خودم که طبیعی بودم بهرحال بخیه داشتم، هموروییدم هم خیلی اذیتم میکرد و اصلا نمیتونستم درست بشینم بچه شیر بدم، بعد پرستاره با لحن بدی برگشت گفت تو مگه طبیعی نبودی؟؟ بلند شو بشین چرا اینطوری افتادی روتخت؟

بعضی پرستارا خیلی بد اخلاقن  آدم حال جسمیش بد باشه پرستارهم انرژیش منفی باشه  ، استرس میگ ...

این اتفاق برامنم افتاددوسال پیش. واقعا ازاون منشی و دکتر راضی نیستم ساعت 10شب مجبور شدم زنگ بزنم پول قرص بگیرم300تومن شد. چون الکی بهم گفتن جای دیگه این دستگاه رو ندارن درصورتی ک میتونسم صبحش برم با بیمه مجانی باهمون دستگاه

این اتفاق برامنم افتاددوسال پیش. واقعا ازاون منشی و دکتر راضی نیستم ساعت 10شب مجبور شدم زنگ بزنم پول ...

واقعا باید تاسف خورد برای جامعه ای که پزشکاش دغدغه اصلیشون پوله و نه درک و درمان و کمک به بیمار 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706