2733
2734

سلام

بدون تعصب و گذاشتن پست بی جا، خوب به حرفام دقت کنید

بچه ها من هم در این سایت، و هم در اطرافیان ، میبینم که خیلی از زن و شوهرها، بعد از تولد فرزندشون دچار مشکلات زیادی میشن

و گاهی حتی تا پای طلاق هم کشیده میشه😔

مدتیه که در مورد طبایع و مزاج ها مطالعه میکنم، واقعا انگار به منبع جدید و قابل توجهی دست پیدا کردم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میدونید که تغذیه ی امروزه ی همه ی جهانیان، بیشتر به سمت سردی رفته!

و نه تنها تغذیه ، بلکه دیدنی ها، بو کردنی ها،شنیدنی ها همه باعث سرد شدن مزاج میشن!

و  سرد شدن مزاج همانا، فکر ها و خیالات بی خود، استرس ، اضطراب، فوبیا، نشخوار فکری، بی خوابی هم همانا!!

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

میدونستید طبع زایمان سزارین سرده؟؟؟

میدونستید بعد این که زن زایمان میکنه و از ترس این که بچه زردیش بره سردی بخوره، سرد و سرد تر میشه

بعد افسردگی میگیره؟؟

افسردگی که میاد رابطه زن با شوهرش تغییر میکنه

عصبی تر میشه

توقعاتش بالاتر میشه و.... و....

خواب زیاد از گرماست 🙄🙄

خواب زیاد از تر بودنه

اونی که خشکه خواب خوب نداره

ولی طبع دم و طبع بلغم زیاد میخوابن چون مغزشون تره

شاید باورتون نشه

ولی دیدن سبزه ها گرمی میاره

بوییدن گل سرخ، گل محمدی گل نرگس  ، دود اسپند، گلاب  مغز رو گرم میکنه سودا یعنی سردی و خشکی رو از بین میبره

صوت قرآن ، سردی رو از بین میبره

در مورد تغذیه،  مصرف لبنیات، ترشی۹ات رو تا۴۰روز حذف کنید

مرغ ماهی سرد هستن

اینا ربطی به کم خونی و ویتامین ها نداره؟

ببین طب سنتی معمولا از این معانی برای علت مشکلات استفاده میکنن و معتقدن اصل برنخوردنه

گیاهی که دربیابانه مقاومتر از گیاهی است که درمنطقه ی حاصلخیزه!

و البته طب نوین، به خوردن اهمیت نمزده! بلکه میگه توهرچی خوردی، بیا این مکمل های ماروهم بخور!

2706