2737
2734
عنوان

بازم بدبختی....

114 بازدید | 4 پست

سلام چ خبر من بازم اومدم مادرشوهرم و خانواده شوهرم رسما دارن کاری میکنن روانی بشم پسرم سه سالشه اگ تایپپیک هاس دیگمو خونده باشین گفتم مشکلم اینه تیکه های درشت غذارو نمیخوره مثل گوشت یا لقمه های درشت نمیخوره و اینکه همیشه خودم بهش غذا میدم سر یه سری مسائل ک سختی زیادی کشیدم من فقط میخاستم بخوره توجه زیادی رو چجوریش نداشتم اینکه یادش بدم خودش بخوره و اینا فقط میخاستم بچم از بین نره چون هیچ گونه شیری هم نمیخورد حتی شیر منو با قطره چکون بهش میدادم دکتر بهم گفت فقط نجاتش بده  حالا دوتا بچه یه ساله و نیمه تو خانواده شوهرم داریم خودشون غذا میخورن کلا خانواده شوهرم به بچه بی خیال بیخیالن میشینن یه گوشه یه کاسه جلوشونه حتی توجه نمیکنن بچه چقدر یا چی میخوره نمیدونم کدوم درسته اما اینم میدونم یه سری رفتارا رو ادم به بچه یاد میده یه سری اخلاقا هم ذاتیه من پسرم یک سالش بود هرچی میدادم دستش نون خیار یا گوشت اصلا دستش نمیگرفت مینداخت الانم اینطوره لقمش باید خیلی کوچولو باشه یا استخوان و گوشت دستش نمیگیره یه راه حلی چیزی بدید اینا منو دیونه کردن کاش نصیحت کنن هر روز تیکه طعنه مقایسه بچمم میشنوه اصلا رفتارای بدشونو متوجه میشه راهنماییم کنین خواهرانه ممنون 

کار اونا که درسته

ولی شما هم مجبور بودی پس تیکه انداختنشون خیلی اشتباهه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

کار اونا درسته، اما فکر کنم زیادی حساسی

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهمیت نده و به بچت یاد بده کم کم غذا بگیره دستش و بازی بازی بخوره

ما هم بچه سه ساله داریم که مادر بهشون غذا میده چون خودشون خرابکاری میکنن و زیاد میخورن اما بهشون قاشق هم میدن تا یاد بگیرن، بالاخره تا اخر عمرش که اینجور نمیمونه و یاد میگیره

2728