2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشق من بعد 3 سال رفت با یکی دیگه ازدواج کرد. اینم از جدایی من

وقتی دیر بجنبی همین میشه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
عشق من بعد 3 سال رفت با یکی دیگه ازدواج کرد. اینم از جدایی من

از منم رفت ازدواج کرد، رازہ ۵ ماہ ھم بود عقد کردہ بود و بہ من نگفتہ بود، اونم خودم لایو عروسیشو با پیج فیک تو پیج یہ فامیلاش دیدم

2738

پس خوشحال باش از دستش خلاص شدی خیلیا تا اخر عمرشون به پای ی ادم بیخود سوختن و ساختن و جوانی عمرشونو هدر دادن میتونی با کسی ازدواج کنی که درکنارش احساس خوشبختی داشته باشه فقط از طریق قانون جذب سعی کن جذبش کنی 

برات بهترینا رو ارزو میکنم 

طلاق_پایان_زندگی_نیست#  

بهت توصیه میکنم ورزش کنی بدجور حال آدم خوب می‌کنه اولش تا سه ماه بی‌حوصله ای ولی اگر سه ماه مرتب بری تحمل کنی بهت قول میدم از ماه چهارم هم علاقه مند میشی هم پر انرژی سرحالی اصلا یادت نمیاد یکی هم بوده تو زندگیت 

پس خوشحال باش از دستش خلاص شدی خیلیا تا اخر عمرشون به پای ی ادم بیخود سوختن و ساختن و جوانی عم ...

ممنون عزیرم

ولی واقعا آسیبی که دیدمو نمی دونم چجوری جبران میشه

عزیزم هر روز میرم پیاده روی

پیاده روی خیلی خوبه ولی کنارش اگر فرصت می‌کنه حتما باشگاه برو کلا جو باشگاه عجیب حال آدم خوب می‌کنه 😘😘😘ولی خوشحالم دوست خوبم که برای خودت ارزش قایل شدی و فهمیدی خوشحال نیستی کنار یکی تصمیم گرفتی جدا بشی این خیلی جرات میخواد هر کسی جراتو  اراده تنهایی نداره  و  از همه مهمتر مرسی که بچه دار نشدی ...فقط از خدا بخواه بهت آرامش میده ما هم برات دعا میکنیم زودتر دلت آروم بگیره 🌹🤲

2706