2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چسب پیشنهاد نمیکنم شب ها موقع خواب گوجه ببند ویه کرمی هست از اون هم بزن اسمش رو یادم نمیاد ولی 

تاپیک چطور سیاست داشته باشیم کلیک کنیدبعد از سه سال تعلیقی آزاد شدم  متولد 1387 نیستم  وزن اولیه:۸۹   وزن فعلی:۷۸    وزن هدف:۶۰     من میتونم  شروع رژیم: ۱۴۰۲,۵,۲۸     🌚🌘🌗🌖🌝🌔🌓🌒🌚
2731
چرا مگه چسب بده؟ ب داروخونه بگم کرم میخچه ؟؟

چسب هم استفاده کردم کرم هم رفتم دکتر ولی گوجه عالیه ولی میسوزونه

تاپیک چطور سیاست داشته باشیم کلیک کنیدبعد از سه سال تعلیقی آزاد شدم  متولد 1387 نیستم  وزن اولیه:۸۹   وزن فعلی:۷۸    وزن هدف:۶۰     من میتونم  شروع رژیم: ۱۴۰۲,۵,۲۸     🌚🌘🌗🌖🌝🌔🌓🌒🌚
2738
گوجه چجوری بزارم؟

نصف یه گوجه کوچیک یا یک چهارم یه گوجه بزرگ رو وردار بزار رو میخچه بعد یه نایلون فریزر بپوش از رو نایلون یه جوراب محکم بپوش و بگیر بخواب