2733
2739
عنوان

میخوام این کارو کنم. راهش چیه؟😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 126 پست
مشکل برق رو در سایر کشورها مثلا لبنان ندیدید؟ یا تصور میکنید تمام ایالات امریکا بدون مشکل سپری میکنن ...

یعنی تو لبنان و آمریکا بدون جنگ و… تو چهله زمستون که مدارس تعطیله و ادارات با کمترین ظرفیت کار می کنه و… برق رو قطع می کنند که مصرف زیاده!؟

خونه سازمانی!؟ بگید ما هم بگیریم 

من حرفم راجع به سختی کار و سختی بچه داری و مشکلات اقتصادی نبود مشکل حقیر کمبود منابعه لذا معتقدم که مامورین جامعه هم نباید فرزند آوری داشته باشند 

دقیقاً همون دلیلی که اوایل انقلاب مرحوم امام و مراجعه تقلید و رهبری رو متقاعد کرد که فرزند کمتر رو ترویج بدن امروز هم هست 

ضمناً رهبری و مراجع نفرمودند اون زمان غلط بود فقط رهبری گفتند که نباید ادامه پیدا می کرد ما اشتباه کردیم که اون راه رو بعد از جنگ که اوضاع تا حدودی مساعد شده بود ادامه دادیم هرچند ادامه کار بهترین کارشان بود

منم دو تا دارم.یه دختر یه پسر.بهم میگن مامان بازم آبجی و داداش میخوایم.فعلا شرایط جسمی و روحیم یکم پ ...

مجددا تاکید می کنم اصلا بحث مالی فردی ندارم اونها با قناعت رفع می شه همون‌طور که به درستی اشاره کردید ولی خیلی از امور به دولت مرتبط هست و از وظایف دولته و فقط دولت می تونه اقدام کنه نه افراد و متأسفانه دولت ظرفیت کافی نداره هر چند که بخاطر دزدی ها و غارت ها ظرفیت کشور نابود شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با دقت بیشتری دیدم و باز هم متوجه اشتباه بیشتر شما شدم. وقتی پیامبر به مردم چیزی رو میفرمایند، اون ...

البته بحث فرزندآوری هم فقط برای دوران خودشون نبوده و موافقم با دید گاه شما. تازه اون موقع هم خودشون و شیعیانشون توی فشار شدید اقتصادی به سر میبردند.تازه کی گفته اون زمان آموزش سواد و...پای خانواده ها بوده!حرفتونو قبول دارم که پیامبر اسلام پویا ترین و همه جانبه ترین دین را از سوی خدا آوردند و بعد هم ائمه ادامه دهنده ی راه ایشون بودند وهستند‌.به ذهنم رسید مطالعه ای داشته باشم در مورد نگاه پیامبر و دینمون به فرزندآوری

با افتخار ایرانی و مسلمانم.
2731
من که انشاالله 4تا میخوام دوتا رو دارم خدا رو شکر دوتای دیگه هم خدا بهم بده😃

خدا حفظشون کنه😍

منم ان شاالله ۴ تا میخوام اگه شرایطشو داشتم به ۵ هم فکر میکنم

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
شما الان کسب کار دارید؟

بله،گاهی موقتی یه کارایی میکنم.چون بچه ی کوچیک دارم خیلی فعلا سرمو شلوغ نکردم اما با اینکه فعلا بنا به شرایط توی خونم بیکار هم نیستم.

من که خودمو کسی نمیدونم اما کلی برات میگم:خیاطی مثل دوخت قسمتهایی از صندل و کارهای هنری و تزئینی خیلی طرفدار داره،کارهای نمدی،تکه دوزی،بافت عروسک،درست کردن لواشک،ترشی،میوه های خشک و...اینا همش میشه توی خونه.منتها باید از مشاورین کار مشورت گرفت.شنیدم باسلام مشاوره ی رایگان دارن و خیلیها محصولاتشونو اونجا عرضه میکنن.باسلام یه برنامست که مثل دیوار روی گوشی نصب میشه و جای کسب و کاره.توی کسب و کار نکاتی وجود داره که باید بهش توجه بشه مثل جذابیت و نیاز سنجی و...

2738
از خدا و پیغمبر خواستم؟ از انرژی کائنات خواستم، دلتو آروم کن  

کائنات!؟ انرژی!؟ یعنی شما اگه صبح تا شب به در و دیوار یا درخت بگی، کمکت می کنه!؟ 

هیچ وقت یک موجود بی فهم و درک و شعور نمی تونه کار اینچنینی انجام بده این یک اصل اساسی عقلی هست

چه جالب فکر می کردم قدیما فقط سنگ و چوب پرستی بود 

واقعاً که جای تأسف داره 

البته بحث فرزندآوری هم فقط برای دوران خودشون نبوده و موافقم با دید گاه شما. تازه اون موقع هم خودشون ...

برای چندمین بار عرض می کنم موضوع اصلا اقتصادی نیست مشکل اقتصادی برای همه افراد تو همه اعصار بود و هست موضوع ظرفیته که به دست دولته و دولت هم این ظرفیت رو نداره و در واقع فرمایش نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم امروز خطاب به دولت اسلامیه که باید ظرفیت رو ایجاد کنه 

خیلی خوبه که مطالعات بیشتری داشته باشید

برای چندمین بار عرض می کنم موضوع اصلا اقتصادی نیست مشکل اقتصادی برای همه افراد تو همه اعصار بود و هس ...

موافقم.یه جاهایی واقعا درکتون میکنم و قبول دارم.با اجازتون در تکمیل صحبتها روی صحبتم به همه مخاطبایی که متنمو میخونن میخوام بگم که:امیدواریم دولتی انتخاب کنیم که گولمون نزنه به رقص وسوت وجیغ  وکف محرم و نامحرم توی خیابون وآزادی قلیون و ماهواره و...که اینا نون و آب و زندگی نمیشه واسه مردم و آیندشوتن!گولمون نزنه به سند کثیف 2030که خیلی ریز و بدون اجازه داره در مدارس و مراکز بهداشت و اینترنت ول و بدون نظارت درست اجرا میشه و افتخار هم میشه.دولتی انتخاب کنیم که دغدغش مردم باشن و مسائل مردم.نه اتو و مارک لباسش و بد بین کردن مردم به دین.

به دولتی رأی بدیم که گولمون نزنه که اگر کسی غیر از ما بیاد توی پیاده روها دیوار میکشن و از این دروغای شاخ دار و گولمون بزنن باز به این حرفهای مسخره!دولتی انتخاب کنیم که همش نگه ایران نابوده و بیچاره ایم و باید دست به دامن آمریکا بشیم تا کمکمون کنه.دولتی انتخاب کنیم که حواسش به این همه جوان تحصیل کرده باشه،حواسش باشه ایران هجدهمین اقتصاد موفق دنیاست و توجهش به ظرفیتهای صادراتی باشه،حواسش باشه کسانیکه کار دارند رو با بی درایتی اقتصادی بیکار نکنه و به حرف کارشناسهای دانشمند و دلسوز این مملکت گوش کنه و اونها رو دشمن ندونه و غربیها و دست نشانده هاشونو دوست،بلکه کمک کنه به رشد کشورم و بی مسؤولیتی خودشو نیاندازه گردن اینکه کشور ما ضعیفه،آینده نداره،امیدی نیست وهمه چیز سیاهه،پس چرا کسایی که کار خاصی نمیکنند و همش فاز ناامیدی میدن اصلا اینجان خب برن تا خودمون مملکتمونو با دانشمندان و کارشناسان دلسوز این آب و خاک بسازیم.رئیس جمهوری که انتخاب میشه باید مسؤولیت باشه.نگه جمعه خودم فلان چیزو فهمیدم و نمیدونستم.رئیس جمهور مهمترین و سخت ترین و تقریبا بیشترین مسؤولیتها و اثرگذاریها رو داره.تقریبا کل بودجه ی کشور و برنامه ریزیش دستشه.هیچ کس بی نقص نیست اما خب دلیل نمیشه بنشینیم یه گوشه بگیم همشون مثل همن و یا رأی ندیم یا تهش به احساسات غلط مثل آزادی دادنهای الکی رأی بدیم و آخرش هم بگیم این مملکت به درد نمیخوره و سنگ خارج رفتنو به سینه بزنیم و افتخار کنیم که به جای بچه سگ و گربه نگه می‌داریم،البته منظورم عده ی کمیست که نه تنها کار خاصی نمیکنند بلکه مدام توی دل مردمو خالی میکنند.

این همه پیشرفت هسته ای،دفاعی،علمی،پزشکی و...مقالات تخصصی علمی و موفقیت در عرصه های مختلف و رتبه های جهانی و...رو چرا عده ای عامدانه نمیخوان ببینن نمیدونم!

البته غالب مردم عزیزمون خدایی اینجوری نیستن.اینا رو کلی به همه ی عزیزان دلم که کشورشون و پیشرفتش که روز به روز هم داره بیشتر میشه گفتم.

با کمال احترام لازمه عرض کنم
همه ما نیومدیم ب این دنیا که ازدواج کنیم! همه نیومدیم که بزاییم ! منی که نمیدونم خودم برای چی توی این دنیام اوج خودخواهیه کس دیگه ای رو به این دنیا بیارم و اگه ب جواب پس دادن باشه این آدم باید جواب پس بده ک چرا زاییده! فقط چون بقیه میزاییدن!؟ دور از جون گله گوسفند ک نیستیم آدمیم اختیار داریم تصمیم می گیریم
اینکه کسی بخواد بچه بیاره یا نه هم یه مسئله شخصیه ممکنه شرایط مالی خانواده هم خوب باشه ولی به هر دلیلی دوست نداشته باشن بچه دارشن، من دوستان متاهلی دارم ک ب لحاظ مالی میتونن تا 3 تا بچه رو ساپورت کنن شایدم بیشتر! هم خودش هم همسرش شاغلند ولی بچه دار نمیشن چون حوصله شو ندارن! و خیلیم کار خوبی میکنن بنظرم! شرف داره به اوناییکه زورکی پس میندازن و میان بچه دو ساله رو تو مترو جلو اینهمه آدم میگیرن ب باد کتک و عقده هاشون رو سر بچه بی نوا خالی میکنن و 10-12 سال دیگه همین بچه های عقده ای میشن بلای جون جامعه، همین طرز تفکر همه باید جمعیت رو زیاد کنیم باعث میشه یه عده مث پدرایی ک بچه هاشون رو اخیرا کشتن، ب خودشون جرات بچه دار شدن بدن درحالیکه اقل صلاحیت رو هم برای این موضوع ندارن و اینو باکشتن دختر 12 سالشون جلو برادر 6 ساله اش ثابت میکنن!

لطفا 

1. برای زندگی بقیه نسخه نپیچیم

2. برای زندگی همه یه نسخه نپیچیم

ب قول یه بنده خدایی میگف بجای افزایش کمی جمعیت فکر افزایش کیفیت جمعیت باشیم ...

البته در مورد سقط بحثم نبود حرامه ب هرحال، درمورد افزایش جمعیت به عنوان یه وظیفه؟! عرض کردم

2706