2733
2734

یکماه پیش مشکلی برام پیش اومد و استخاره کردم گفتن همزاد دارم.و چون قبلا هم چند بار گفته بودن و یه سری خوابهای عجیب می‌دیدم به پیشنهاد کسی که استخاره کرد یه گردنبند موکلدار تهیه کردم .حالا یکماه اومده توی کمد هست و میترسم استفاده کنم.طرف قسم خورد که کارش درسته و آشنای دوستم بود.اما میترسم اتفاقاتی پیش بیاد.کسی تجربه داره؟

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
بنداز بره اینا بدتر گیر میندازه  موکل جنه اومدیمو‌ نساخت 🤦‍♀️

اگه بندازمش بیرون برام خطر نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا ک امشب میترسم سایت شده پر از حرف جن و ارواح موکل 😂😂 حالا اگه یه شب نترسمااا بگم خاطره ترسناک ...

از چی میترسی

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر

اون سنگ اصلا ارزشی نداره. بهت دروغ گفته بندازش دور وولد موکل دار کردن یه سنگ کار هرکسی نیست. بعد هم ارزون نیست اصلا. بالای ۱۰۰ میلیون پولش میشه

بعد هم اگه موکل داد یود الان تو اینجا آروم ننشسته بودی.بندازش دور که هیچ چیزی نداره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
ب اسمت درست کرده؟؟اگ آره بدش ب خود یارو باطلش کنه 

فکر کنم به اسمم کرده..چون ازم اسم خودم و مادرم پرسید.

از همینا ک حرفشو میزنن

بچه ای ها باور نکن چندسالته چرا تنهایی

🌸"ﻣﺮﺩ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻋﻘﻠﺶ" ﺑﻨﮕﺮ ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺛﺮﻭﺗﺶ"🌼"ﺯﻥ" ﺭﺍ ﺑﻪ‌ "ﻭﻓﺎﯾﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺟﻤﺎﻟﺶ"🌸"ﺩﻭﺳﺖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﻣﺤﺒﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﮐﻼﻣﺶ"🌼"ﻋﺎﺷﻖ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺻﺒﺮﺵ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺍﺩﻋﺎﯾﺶ"🌸"ﻣﺎﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺑﺮﮐﺘﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﻣﻘﺪﺍﺭﺵ"🌼"ﺧﺎﻧﻪ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﺁﺭﺍﻣﺸﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺑﺰﺭﮔﻴﺶ"🌸"ﺩﻝ" ﺭﺍ ﺑﻪ "ﭘﺎﮐﯿﺶ" بنگر ؛ ﻧﻪ ﺑﻪ "ﺻﺎﺣﺒﺶ"🌼"فرزند" را به "ایمانش" بنگر ؛ نه به وفاداریش"🌸"پدر" و "مادر" را فقط ؛ بنگر !! هر چه بیشتر ؛بهتر
اگه بندازمش بیرون برام خطر نداره؟

همین ک برات نوشته بشه کار خودشو انجام میده ، اصلا نیازی نیس بترسی ، این یه ماه هم برات فعال بوده ... دیدی دیگران برات دعا مینویسن چ‌قد سختع باطل کردنش؟ این گردنبند هم ب همین راحتیا اثرش از بین نمیره ، ینی فک میکنی با دور انداختنش اثرش میره؟ برات نوشته شده اگه نخوایش باید باطل السحر بگیری

از همینا ک حرفشو میزنن

عزیزم چرا میای😂🌹خب خواهری تو الان واقعا ترسیدی و هی دنبال میکنی چرا😂😂نترس هییییچ نیرویی بالاتر از خدا نیس همه اونا هم جلوی تو‌سجده کردن و تو‌جلوی خدا سجده میکنی 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2706