2733
2734

یکی از بهترین راهها برای من قرعه کشی خونگی بود

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم نمیتونم اصلا پس انداز کنم، خواب نمیرم تا صبح ک برم خرید 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2738
این قرعه کشی جریانش چیه؟

معمولا فامیل یا دوستان دور هم جمع میشن یه پولی رو به عنوان وام انتخاب میکنن

بقیه ماهانه پول میدن هر ماه قرعه کشی میکنن یکی اسمش درمیاد

حالا بستگی داره پول ماهانه ت چقدر باشه

از ۱ میلیون وام هست تا ۱۰۰ میلیون

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
من اینو هم امتحان کردم،واقعا موثره

من خیلی خیلی ول خرجم

این قضیه برام خیلی خوب بوده

یعنی مثلا چطوری؟ میشه مثال بزنید 

به طور مثال آخر ماه حقوقم رو میگیرم یه مقداری برای پوشاک یه مقداری پس انداز یه مقداری مایحتاج خودم،کلن سعی میکنم همه چی به اندازه باشه،اگه خودتون با کاغذ مایحتاجتون رو مشخص کنین،راحت میتونین پس انداز داشته باشین،من اوایل یکم پولم برام کم میومد،ولی الان خیلی هم خوبه،پس انداز درست و حسابی دارم

بااحترام،کاربری آقا. آمدی با دل من بازیِ شطرنج کنی!شاه مغرورم و با دیدن تو مات شدم!
2706