2733
2734
عنوان

بیاین درودو دل😔

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 28 پست
اگه یه رابطه جدید با یه آدم خوب داشته باشی فراموش میکنی از ذهنت بیرون میره

ادم خوبی بود نمیشه فراموش کرد هرکیم بیاد نمیتونه جای اون کسی ک باهاش کلی خاطره و رویا ساختی رو  پر کنه:)

ادم خوبی بود نمیشه فراموش کرد هرکیم بیاد نمیتونه جای اون کسی ک باهاش کلی خاطره و رویا ساختی رو  ...

سریع باهاش آشتی کن نزار جدایی طولانی شه 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب من فکر کردم میگی ۲ ساله که کات کردی ، میاد آشتی میکنی غصه نخور رابطه دو ساله که راحت تموم نمیشه

😔میدونم دوستم داره شاید شاید بیاد

ولی اون دختررو ک دیدم چند روز بهم ریختم

اعصابم خرابه ک چرا باید اونو بلاک یا پاک نکنه از پیجش

یعنی ندیده؟!

سریع باهاش آشتی کن نزار جدایی طولانی شه 

غرور لعنتی 

انتظار دارم یه سری چیزها درست شه و برگرده دنبالم

خیلی برام مهمه نمیخوام با التماس برگرده دلم میخواد

خودش بیاد

2728
😔میدونم دوستم داره شاید شاید بیاد ولی اون دختررو ک دیدم چند روز بهم ریختم اعصابم خرابه ک چرا باید ...

میاد آشتی میکنی شک نکن ، اون فالوش کرده فقط یا دوست پسرتم فالوش کرده

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
غرور لعنتی  انتظار دارم یه سری چیزها درست شه و برگرده دنبالم خیلی برام مهمه نمیخوام با التماس ...

سر چی جدا شدی

نه فقط دختره فالوش کرده

خوب پس دختره ول کنش نی ناراحت نباش وقتی دوست پسرت تحویلش نگرفته بازم نمیگیره 

2740
سر چی جدا شدی

قبل یه ماه سر اینکه بهم توجه نمیکنیم و این حرفها ک محبتت بهم کم شده به خواسته های من توجه نداری ....

فرصت دادیم حل کنیم اما جدابودیم یعنی کوتاه حرف میزدیم 

عیدو تبریک گفتیمو نمیدونم‌چک میکرد ببینه پبجم پسر غریبه نباشه و این داستانا من اون روز دیدم تو پیج کاریش یه خانمه هست پیج بالا و کاریش ک ذاتن میشناسمش و متاهل فقط تگش کرده و اونم اد و تشکر کرده ولی من ناراحت شدم گفتم تمومه از همه جا پاک کنیم همو همدیگرو انفالو ریمو کردیم همین :)

قبل یه ماه سر اینکه بهم توجه نمیکنیم و این حرفها ک محبتت بهم کم شده به خواسته های من توجه نداری .... ...

عزیزم خیلی حساسی باید از این حساسیتت کم کنی چون باعث میشه تو زندگی هم بهت لطمه بخوره ، اینستا جاییه که یا باید پاک کنیش کلا یا اینکه عادت کنی که حالا خانوم یا آقا فالو دارنش چون اینجوری اذیت میشی هی میخوای هر روز سر این داستانا دعوا کنی و اینجوری به رابطتت و حالا چه زندگی در آینده لطمه میخوره آدم این اینستا رو نداشته باشه هیچ اتفاقی نمیوفته کلا پاک کن راحت شی برای دوست پسرتم هر وقت آشتی کردی بگو پاک کنه

اره مغروره فقط امیدوارم لج نکنه باهام 😔دعا کن عزیزم

نگران نباش هر چقدرم که مغرور باشه بعد ۲ سال که نمیتونه کلا بزاره بره ایشالا آشتی میکنی توکلت بخدا باشه 

عزیزم خیلی حساسی باید از این حساسیتت کم کنی چون باعث میشه تو زندگی هم بهت لطمه بخوره ، اینستا جاییه ...

اره اونم از دوست داشتنه درسته ک اونم از خیلی از رفیقاش و برنامه هاش بخاطرم گذشت ذاتن پسر اجتماعی هستش نه که بی ظرفیت باشه اینارو میدونم و باز هم مریضم☹اگه اشتی کنیم حتما باید یه فکری کرد برا این انیستا