2726
عنوان

بیاین درودو دل😔

267 بازدید | 28 پست

من کات کردم بعد۲ سال رابطه خوب چون ذاتن حساسم و چیزهایی که دوست نداشتم دیدم و حس کردم تموم شه بهتره نه که ازش خیانت ببینم ها نه اما واقعا دوسش دارم😔بااینکه من خواستم تموم کنیم و کردیم الان ۲ روزه پیج کاریشو یه دختر ک قبلا میخواست و باهاش باشه و نتونسته و چقد بالا سررابطه ما عین بختک افتاده بود دیدم فقط دختره فالوش کرده بهم ریختم اصلا نمیدونم چیکار کنم دختره تواین ۲ سال مارو زیر ذربین داشت که الان باز پبداش شده، چقدر هم باهاش دعوا کرد ک مزاحم نشو فلان اما الان 😔😔ازبس گریه کردم و فکر اعصابم خستس چیکار کنم؟چی میخواد بشه؟!!!چجوری کنار بیام اخه

برای چی پیگیر میشی خودتو عذاب میدی وقتی نمیتونی چیزیو تغییر بدی 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست ندارم ولی دست خودم نیست ۲۴ ساعته دارم چکش میکنم حس مالکیت دارم بهش نمیتونم 

واسه چیزی که دو ساله تموم شده بیهوده به خودت آسیب نرسون چون فقط اون تویی که اذیت میشی 

زندگی زیباست... هر روزت را در لحظه حال زندگی کن ، بخاطر کسی که هستی سپاسگذار باش ، و از جهان پیرامونت قدردانی کن🙏🙏🙏
تو خودتو بزار جای من میتونی درکم کنی  بخدا گفتنش راحته  ولی تحملش سخت:(

ببخشید من اینستا ندارم سر در نمیارم شرمنده

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

اگه یه رابطه جدید با یه آدم خوب داشته باشی فراموش میکنی از ذهنت بیرون میره

به چی امیدی نداری؟؟؟کاار داره 

نه  امید برا اینکه اشتی کنیم 

اینکه از اول شروع کنیم

این اواخر خیلی دعوا داشتیم و دوری و جدایی 

اما نمیتونستیم همدیگرو فراموش کنیم

ولی من زدم به سیم اخرو تمام😔

الان هم اون دخترو دیدم بدتر اعصبانی ام

رابطمون ۲ ساله اس  تازه ۱ ماهه تو دعوا بودیم و ۴ روزه کات

خوب من فکر کردم میگی ۲ ساله که کات کردی ، میاد آشتی میکنی غصه نخور رابطه دو ساله که راحت تموم نمیشه

2706