2733
2734
عنوان

یه سوال دارم

98 بازدید | 12 پست

من نگرش کاملا اشتباه به همه چی دارم میشه درستشو بهم بگید ... مثلا اینکه پسرا بیشتر جذب  دختری میشن که قبلا رل داشته و ناخود اگاه اونارو ارزشمند تر  و کلا بیشتربه فکر بدست اوردنشون هستن .... دخترایی ک  رل نداشتن مثلا زیاد واسشون اهمیتی ندارن.و زیاد براشون مهم نیستن یه جور بی اهمیت میشن نسبت بهشون . البته مثلا اگ زیباییشون مثل هم باشه هاا مثلا هر دو دختر با زیبایی یکسان 

badgal🤞💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ذهنت رو باید پاکسازی کنی چاکراهات دچاره مشکل شده و داری از دره قضاوت وارد میشی که به نظرم اشتباه نکن ...

اهومم 😔😔 من حتی تمرکز ندارم ک چاکرا هامو باز کنم اضطراب شدید دارم دائم

badgal🤞💛

اگر دختره خوشگل باشه و خونگرم دیگه مهم نیس قبلا رل داشته یا نه، اصولا پسرا وقتی از یکی حس خوبی بگیرن دیگه به بکگراندش توجه نمیکنن، اتفاقا اگر اهل رل نبوده قبلا خیلی هم جذابتره

2738
چطوری چاکرا ها پاکسازی میشه فوایدش چیه؟

باید دنبالش بگردی تو گوگل مطالعه کن پیج های اینستای معتبر رو دنبال کن اگه چاکراهات باز بشه البته باید به ترتیب از چاکرای اول ریشه تا تاج فعالشون کنی اگه که فعال کنی خیلی اتفاقاته خوب برات میفته دچاره بیماری غم ناراحتی و حتی فقر و اتفاقاته بد هم نمیشی و زندگیت سراسر شادی میشه اما اول اطلاعات کسب کن بعد بازشون کن چون خطرناکه و سخته بدونه اطلاعات باز کنی روی چاکرای خاصی هم کار نکن از چاکرای اول به ترتیب یکی یکی باز کن

اگر دختره خوشگل باشه و خونگرم دیگه مهم نیس قبلا رل داشته یا نه، اصولا پسرا وقتی از یکی حس خوبی بگیرن ...

ممنون که گفدی... اینو ک میدونم مهم نیس براشون مهم اینه  که خوششون بیاد فقط از دختره دیگ هیچیش مهم نیس ....ولی خب وسواس فکری نمیزاره مجبور شدم بپرسم

badgal🤞💛
ممنون که گفدی... اینو ک میدونم مهم نیس براشون مهم اینه  که خوششون بیاد فقط از دختره دیگ هیچیش م ...

شما فقط سعی کن اجتماعی باشی و شیک، منظورم شیک زرق و برق دار نیستا، یه آرایش ساده عطر رفتار متین، شک نکن یه کیس خوب پیدا میشه