2733
2734

صابخونه بود ودوست شوهرم شده بود

برا روز عشق دعوت مون کرد

من باشوهرم اختلاف داشتم کمی صحبت کردیم و گفت بم علاقه داره 

اما من یه مدت بعد لینک گروه همسریابی براش سند کردم ..و بلاکش کردم

گذشت تااینکه 

دقیقا قبل صبح ۱۴۰۰ باتصادف فوت کرد .یه زن هم تو ماشین بوده که گویا صیغش کرده وبرده به خونوادش نشونش داده 

من نمی دونم بعد از اون زن ،از من خوشش اومده

یا با لینکی ک من دادم پیداش کرده 

اما دلم سوخت .و حالم ناخوبه بنظرتون چکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه فاتحه براش بخون، بنده خدا مگه نمی‌دونست شوهر داری ک پیشنهاد داد 😶

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

وقتی دعوت کرد باشوهرم بودم ب بهونه قرارداد

و بعدش با تلفن گفت که بم علاقه داره .

منم بعد چن روز لینک همسریابی فرستادم چون ب شوهرم گفته بود زن میخواد .و تمام 

عکسش دیدم موقع تصادف حالم بد شد

خدا ببختش ولی گناه بزرگی کرده.

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
2706