2737
2734

منم عاشق پیشی م❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
پیشی پرشین نخر  پیشی خیابونی بیار بزرگ کن  گناه دارن گربه های خیابونی  یه کوچولوشو ...

من چند تاشو اوردم تا الان البته مریض ها و تصادف کرده هاشون رو

نزد امام صادق علیه السلام رفتم و گفتم در خراسان همه منتظرند تا قیام کنید و به شما بپیوندند.چرا نشسته اید و هیچ کاری نمیکنید؟ امام به هارون مکی فرمود تنور را روشن کن. وقتی تنور خوب داغ شد به من گفت ای فلانی: داخل تنور شو. من ترسیدم و گفتم ای فرزند رسول خدا مرا به اتش مجازات نکن و از من درگذر. فرمود: از تو درگذشتم. آنگاه امام به هارون مکی فرمود داخل تنور شو.هارون رفت و داخل تنور نشست. امام مشغول صحبت شد و ما با تعجب نگاه میکردیم که چه بر سر هارون خواهد آمد. لحظاتی بعد امام  به او گفت میتوانی بروی و به اموراتت برسی.هارون بلند شد و بدون اینکه اسیبی دیده باشد خداحافظی کرد. امام از من پرسید در خراسان چند نفر مثل این سراغ داری؟ گفتم حتی یک نفر هم نیست. امام بلند شد و در حالیکه ما را ترک میکرد با صدایی آرام فرمود: ما زمانى که پنج نفر یاور مانند این (هارون مکی) نداشته باشیم قیام نخواهیم کرد، ما به زمان مناسب آگاهتریم.

موهاش میریزه 

دردسر هم داره

اگه نمیتونین تحمل کنین لطفا اصلا سمتش نرید 

من خودمم گربه دارم 

ولی میگم 

هم موهاش میریزه 

هم شیطون بلاست😍😅

خوب فکر کن به همه چیزاش

بعد انتخاب کن  

Instagram📷me_in_netherlands 

بچه من گم شد ولی تمام دنیامون بود

ریزش مو داره ولی واکسناشو بزنی ضرری نداره اصلا

خودشم که جای جیششو بلده فقط زحمت عوض کردن جاش باشماس که اصلا نباید تنبلی کنی وگرنه عفونت میگیره

غذاشم که آماده باید بگیری

"انرژی مثبت اگر آدم بود"