2733
2734
عنوان

بچه ها برای پخت عدسی چکار میکنید

270 بازدید | 29 پست

پوستش جدا نشه نمیدونم زیادد خیسش میکنم مال اونه یا نه برای پسرم از ظهر خیس کردم الان پوستش جدا شده یکم سخته خورنش بااینکه له کردم پوستش گلوشو اذیت میکنه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من ریختم تو قابلمه همه ی پویتش جداشده بدون اب کنم

ولی اب کردن هم باعثش میشه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من عدس رو خیس نمیکنم و مستقیم میپزم یک ساعت و نیم هم برای پختش کافیه

برای بچه خب نفاخه نمیشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خوب پوره اش کن

پوره کردم بدتر پوستش دراومد 

پسرت چندسالشه...بریز تو میکسر تاصاف یکدست شه...

۸ماهشه پوره کردم ولی خب برای خودمونم بخوایم بخوریم خوشایند نیس 

فکرکنم باآب خیلی سرد خیس بذاریدجدانمیشه

بااب سرد خیس میکنم 

منم خیس نمی‌کنم مستقیم میریزم توقابلمه حدود یک ساعت کاملا ذوب میشه بعد با گوشت کوب لهش میکنم و بعدپیاز داغ و زردچوبه وگلپر و دوباره میزارم جابیفته..ولی برای پسرم زیر یکسال ونیم بعداینکار میریختم تو میکسریکدست صاف میشد میخورد...ولی چون یبوست میاوردبراش با روغن زیتون میدادم

2706