2737
2734

بیشترتون گفتین ۲😐

جالب اینجاس تو اون سایت خارجیا بیشتر گفته بودن ۳

حالا نظر من اینه:

درسته بچه گناه داره ولی اون بنده خدا که پاش شکسته اگه بیوفته زمین کمرش میشکنه حالا اون پیرزنه اگه بخوره به اون هم زیاد مشکلی پیش نمیاد

جواب:

۱٫

طوری تربیت شده اید که به رسم و رسومات قدیمی احترام می گذارید. با مشکلات منطقی برخورد می کنید و بدون فکر هیچ کاری انجام نمی دهید. به سختی می توانید بی عدالتی ها را بپذیرید. همیشه کارهایی کسل کننده ای را انجام می دهید که دیگران از آن ها دوری می کنند.

۲٫

این انتخاب شما نشان می دهد که فرد بسیار احساساتی هستید و بیشتر از یک بار آسیب دیده اید. شما فرد خوش بینی هستید و دیگران از بودن در کنار شما احساس آرامش می کنند زیرا می دانند که شما همیشه در کنارشان خواهید ماند.

۳٫

شما فردی شاد و عاشق جشن و مناسبت ها هستید. اعتراض و خرده گیری را دوست ندارید و بیشتر از آن چیزی که مردم از شما می خواهند برایشان انجام نمی دهید. شما به طور طبیعی مدیر هستید و آدم های قوی و موفق را مثل آهن ربا به خودتان جذب می کنید.

.

۴٫

زندگی را سخت نمی گیرید و خوش بین هستید. به ندرت به مشکلات زندگی توجه می کنید. خیلی زود زبان مشترک با دیگران را پیدا می کنید و بیش از حد کار کردن را دوست ندارید. کنجکاو هستید و ماجراجویی را دوست دارید. هیچوقت دوست ندارید در چهار دیواری خودتان را محدود کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳٫ شما فردی شاد و عاشق جشن و مناسبت ها هستید. اعتراض و خرده گیری را دوست ندارید و بیشتر از آن چی ...

من 3 گفتم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731

من الان تستت رو دیدم، جوابم هم به ترتیب اینه: ۳، ۱، ۲، ۴

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔

اسی الان همه میان میگن ما۳ رو گفتیم

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
2738