2733
2734
عنوان

خانوما لطفا یه لحضه بیایید

403 بازدید | 34 پست

دیشب تو جمع نشسته بودیم خواهرشوم گفت اسم بچتو چی میزاری منم اسمشو گفتم پدرشوهرم اسمی که گفتمو مسخره کرد گفت اسم قرآنی یا امامی بزارید بعدش گفت من هرچی دلم بخواد صداش میکنم بعد شوهرم به من گفت تو هر اسمی که بگی منم همون اسمو میزارم همونجا تو جمع بلند گفت بهم 

خیلی ناراحت شدم خانواده شوهرم خیلی خوبن ولی پدرشوهرم خیلی رفتارش خشکه دوسندارم بچم دو اسمه بشه  چیکار کنم همه گفتن قشنگه اسمش 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

چیکار کنم از دیشب تا حالا ناراحتم

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چ اسمی دوست داری؟ بیخیال اصلا بهش توجه نکن مهم شوهرته ک پشتته💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2731

نه اصلا اهل دخالت نیستن ولی نمیدونم چرا پدرشوهرم اینطوری گفت

2738

اسم زیبا برای بچه انتخاب کنید.این حق بچه هست به گردن پدر ومادر.جدای از تعصب فامیلی.اسمی باشه که مثلا وقتی یک آقای چهل ساله هم شد بهش بیاد انشالله.

آریوش به نظرم به یه مرد نمیاد.حالا نظر شخصیم بود

اسم زیبا برای بچه انتخاب کنید.این حق بچه هست به گردن پدر ومادر.جدای از تعصب فامیلی.اسمی باشه که مثلا ...

نه عزیزم اسمشو میزاریم آرتین

چ اسمی دوست داری؟ بیخیال اصلا بهش توجه نکن مهم شوهرته ک پشتته💎

اسم آرتین بده?

نه عزیزم اسمشو میزاریم آرتین

معنی زیبا داره؟من خودم باردارم ومیخوام محمد بزارم.

هرچند بسیار معتقدم که تربیتش خیلی خیلی مهم تر هست.ولی خوب این حق بچه است به گردن من.

میترسم فردا بچه ما به خاطر اسمش از من شکایت کنه

اصلا برات مهم نباشه

چطور برام مهم نباشه وقتی اینطوری میگه من اسم امامی دوسدارم ولی نمیخوام رو بچم بزارم 

شوهرم میگه اصلا ناراحت نباش نمیزارم کسی یه چیز دیگه صداش کنه ولی بازم از حرفش ناراحت شدم 

معنی زیبا داره؟من خودم باردارم ومیخوام محمد بزارم. هرچند بسیار معتقدم که تربیتش خیلی خیلی مهم تر هس ...

ارتین به معنی پسر مقدس درسته تربیتش مهم تره ولی اسمشم مهمه 

2706